Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Tosteri

15 preces

Tosteris ir virtuves ierīce, kas atbild par gardām brokastīm. Gardas sviestmaizes ir brokastu ēdiens, kas savā ziņā kļuvis par klasiku un kura kvalitāti ievērojami uzlabo tosteris.

15 preces

Svaigi grauzdēta, patīkami kraukšķīga maizīte jau no paša rīta dāvā garšas baudījumu, uzlabo garastāvokli un dod enerģiju visai dienai. Tātad kvalitatīvs tosteris ir nepieciešamība, kam vienkārši jābūt ikviena cilvēka virtuvē, kas novērtē garšu daudzveidību.  

 

Novatoriskas funkcijas mūsdienīgā tosterī 

Lai gan sviestmaižu tosteri veic ļoti skaidru maizes grauzdēšanas funkciju, taču tas noteikti nenozīmē, ka visas šāda veida virtuves ierīces ir vienādas. Lielākā daļa cilvēku, kas nolemj iegādāties tosteri, pievērš uzmanību tikai šīs ierīces jaudas parametriem un tostera lielumam, kas norāda vienlaikus grauzdējamo šķēļu skaitu. Tomēr jāatzīmē, ka mūsdienu tosteri var lepoties ar pietiekami plašu papildu funkciju klāstu, ko Imperija.lv cenšas piedāvāt arī saviem klientiem. Mūsu klāstā ir vislabākie tosteri, kas veic ne tikai standarta maizes grauzdēšanas funkciju. Grauzdēšanas intensitātes regulēšana, atkausēšanas un uzsildīšanas funkcijas, papildu paliktnis ērtai drupatu izņemšanai vai speciālas restes, kas pilda smalkmaizītes vai grauzdiņa siltuma uzturēšanas funkciju, – priekšrocības, ko var piedāvāt Imperija.lv tosteru klāsts, kas atspoguļo mūsdienu ražošanas tehnoloģijas.