LV

Vulkanus

Nažu asinātāji no Austrijas – vienkārši un asi...

Austriešu uzņēmuma izstrādāts VULKANUS® asinātājs izdara to, ko līdz šim nevarēja izdarīt ar nevienu citu nažu asinātāju: inovatīvs VULKANUS® produkts uzasina nažus gan ar gludiem, gan robainiem asmeņiem. Un tas vēl nav viss: asināšana un pieslīpēšana tiek veikta ar vienu ierīci, tāpēc nav svarīgi, vai VULKANUS® asinātājs tiks izmantots lielā virtuvē, mājās vai brīvajā laikā, to var izmantot pavisam vienkārši...

Vairāk par Vulkanus

Vairāk nekā divas desmitgades ilga pieredze asināšanas tehnikas jomā austriešu uzņēmumam ļāvusi izstrādāt un izgatavot nažu asinātāju VULKANUS® no augstākās kvalitātes materiāliem. Šā asinātāja asināšanas elementi ir no karbīda ar ļoti augstu cietuma pakāpi (ap 93 HRC). Tā kā šis materiāls ir pietiekami staipīgs un triecienizturīgs, tas ir vispiemērotākais, lai kvalitatīvi uzasinātu nazi, kura asmeņi drīz vien kļūst asi kā bārdas nazim.

Pateicoties modeļu dažādībai – nerūsējošā tērauda, plastmasas vai VULKANUS® kabatas versija –, šo īpašo nažu asinātāju var izmantot ļoti dažādi. Tā ir neaizstājama ierīce mājās, bez tās ir grūti iedomāties profesionālu gastronomijas virtuvi, bet salokāmais VULKANUS® kabatas asinātāja modelis ir praktisks pavadonis brīvajā laikā un ceļojot.

Neasi naži bieži vien nonāk virtuves dziļākajā atvilktnē, taču jau šodien tos varat ņemt ārā, jo ar VULKANUS® asinātāju nažus uzasināsiet acumirklī!

Filtri

Cena

   

Īpašie piedāvājumi