Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Vulkanus

5 preces

Austriešu zīmols “Vulkanus” piedāvā ērti un vienkārši lietojamus augstas kvalitātes nažu asinātājus. Šī zīmola nažu asinātāji ir paredzēti dažādu veidu gludu un robainu nažu asmeņu asināšanai un slīpēšanai.

5 preces
“Vulkanus” nažu asinātāji – tas, ko novērtē visa pasaule

“Vulkanus” nažu asinātāju līnija, ko sāka ražot pirms vairāk nekā 20 gadiem, ļoti ātri izplatījās visā pasaulē. Tagad patentētos “Vulkanus” nažu asinātājus var iegādāties gandrīz visās valstīs, tādos augstas kvalitātes specializētos veikalos kā Imperija.lv.

 

Nažu asinātāji visiem asmeņu veidiem

“Vulkanus” zīmola nažu asinātāji ir ilgmūžīgi un ļoti funkcionāli rīki gludu un robainu nažu asmeņu asināšanai un slīpēšanai. Moderna dizaina nažu asinātāji neskrāpē asmeņu virsmu un ideāli pielāgojas asināšanas leņķim. Taču lielākā šo ierīču priekšrocība ir tā, ka tās ir universālas. “Vulkanus” nažu asinātāji ir ideāli piemēroti dažāda veida virtuves nažu, medību nažu un pat kabatas nažu asināšanai un slīpēšanai. Ar dažām rokas kustībām visi, pat tie, kuriem nav nekādas pieredzes nažu asināšanā, viegli var uzasināt savu darba rīku.