Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Richardson Sheffield

53 preces

Kvalitatīvi, moderni naži, kas viegli tiek galā ar visiem griešanas izaicinājumiem, – koncepcija, kas raksturo britu zīmola “Richardson Sheffield” izstrādājumus. Šis zīmols gadu gaitā ir ieguvis nevainojamu virtuves piederumu ražotāja reputāciju, par ko nešaubās pat pasaulslaveni šefpavāri.

53 preces
“Richardson Sheffield” naži – tiem, kas novērtē kvalitatīvus virtuves piederumus

Gandrīz gadsimtu “Richardson Sheffield” ražo augstākajiem kvalitātes standartiem atbilstošus nažus ar brīnišķīgu dizainu, neapšaubāmu funkcionalitāti un racionālu cenu.

 

Līdz sīkumiem pārdomāts nažu ražošanas process

Izgatavojot “Richardson Sheffield” nažus, kas prasmīgi pilda savu funkciju, tiek izmantotas progresīvākās ražošanas tehnoloģijas, lai iegūtu ne tikai kvalitatīvu, bet arī ilgmūžīgu virtuves rīku. Britu uzņēmums “Richardson Sheffield” vienmēr ievēro visstingrākās kvalitātes prasības, tāpēc katrs šī zīmola nazis tiek apstrādāts ar rokām. “Richardson Sheffield” lielu uzmanību pievērš arī savu izstrādājumu dizainam. Attīstot nažu dizaina idejas, šī zīmola pārstāvji sekmīgi atgādina par seno nažu šarmu un uzlabo to ar inovatīviem dizaina risinājumiem. 

 

“Richardson Sheffield” nažu komplekti – viss nepieciešamais kaprīzam šefpavāram

Zīmols “Richardson Sheffield” priecē savus atbalstītājus ne tikai ar ilgmūžīgiem nažiem, bet arī ar funkcionāliem nažu turētājiem, asinātājiem un nažu komplektiem. “Richardson Sheffield” nažu komplekti ar dažādu komplektāciju ir vislielākā vērtība ikvienam kulināram, kas novērtē kvalitatīvus virtuves piederumus. Nažu komplektu solīdais dizains atsvaidzina jebkuras virtuves interjeru. Savukārt dažādiem griešanas darbiem pielāgoti naži ātri un vienkārši ļauj iesaistīties visos gatavošanas procesos. “Richardson Sheffield” nažu komplekti ir papildināti ar īpaši izstrādātiem nažu statīviem, kas priecē ar profesionālu un kārtīgu virtuves tēlu.