Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Migiris

6 preces

Uzņēmums Mažeiķos ražo ne tikai elektriskās rīves, kas atbilst visām vajadzībām, bet arī dažādas alumīnija sakausējuma pannas. Zīmola “MiGiris” pannas dod iespēju bez lielas piepūles izcept “sēnītes”, leģendārās sirsniņpankūkas vai visu gardēžu iecienītas kraukšķīgas vafeles.

6 preces
“MiGiris” – lietuviešu virtuves ierīces, ko kāro katra mājsaimniece

Praktiska, kvalitatīva un ērti lietojama elektriskā rīve ir katras mājsaimnieces sapnis. Lietuvas uzņēmums “MiGiris” ir izstrādājis tieši šādu elektrisko rīvi.

 

Elektriskās kartupeļu rīves, kas garantē vislabāko rīvēšanas pieredzi

Zīmola “MiGiris” elektriskās kartupeļu rīves ir klusas virtuves ierīces ar augstu veiktspēju, ļoti efektīvi rīvē ne tikai kartupeļus, bet arī citus dārzeņus un augļus. “MiGiris” elektriskās rīves ir nenovērtējams palīgs virtuvē, kas sarežģītus un laikietilpīgus uzdevumus palīdz paveikt efektīvi, ātri un patīkami. Jaudīgas un kompaktas elektriskās rīves, kas darbojas nevainojami, aizņem maz vietas un ir viegli kopjamas. Ko vēl vajag mājsaimniecei, kas novērtē praktiskas idejas?

 

Formas pannas vienmērīgai cepšanai

Mūsdienīgas virtuves ierīces ātri un viegli ļauj pagatavot dažādus ēdienus. Taču dažkārt ir vērts pakavēties atmiņās un atcerēties, kādas garšas un ēdienus esam baudījuši bērnībā. “MiGiris” alumīnija sakausējuma pannas ir ideāls risinājums cilvēkiem, kas jūt nostalģiju pēc bērnības garšām un vēlas pagatavot gardus bērnības konditorejas izstrādājumus. “MiGiris” klāstā ir sēnīšu, riekstiņu, vafeļu un pankūku pannas, kas izgatavotas no augstākās kvalitātes alumīnija sakausējuma. Iegādājoties šādu produktu, ne tikai var baudīt nevainojami izceptu produktu, bet arī priecāties par ilgmūžīgu virtuves ierīci.