Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Ladelle

17 preces

“Ladelle” ir radošs un ambīcijām bagāts Austrālijas uzņēmums, kas kopš 1984. gada izstrādā un attīsta izcilas kvalitātes mājsaimniecības piederumus un traukus. “Ladelle” kontrastējošajā klāstā ir viss, sākot no iespaidīgām kristāla glāzēm un beidzot ar mazākajiem virtuves piederumiem. Laipni lūgti iegriezties un tuvāk iepazīties ar visā pasaulē iecienīto “Ladelle” produkciju.

17 preces
“Ladelle” – trauki, kas demonstrē iespaidīgu tēlu

“Ladelle” zīmola pārstāvji vēlas, lai ikviens varētu papildināt savu virtuvi ar funkcionāliem un stilīgiem virtuves piederumiem, ar kuriem ir viegli gatavot un prieks pasniegt dažādus kulinārijas šedevrus. Lai gan mūsdienās ir pieejams plašs trauku klāsts, “Ladelle” zīmola glāzes, tases un citus virtuves piederumus nevar sajaukt ne ar ko citu.

 

Ar izteiksmīgām detaļām dekorēti trauki

Austrālijas uzņēmums katram savam produktam piešķir skaidru identitāti un unikālas dizaina iezīmes. Kristāla glāzes ar kājiņu, kas atgādina rubīnu, izteiksmīgi izrotātas tases, modernu formu šķīvji un citi pārsteidzoši izstrādājumi, kas piesaista uzmanību un iekaro pat viskaprīzāko patērētāju sirdis.

 

Jaunās paaudzes servējamie trauki

Austrālijas uzņēmums “Ladelle” piedāvā arī ļoti plašas servējamo trauku izvēles iespējas. “Ladelle” zīmola servējamās piramīdas ar porcelāna šķīvjiem ir mūsdienīga servējamā trauka piemērs, lai stilīgi pasniegtu ne tikai uzkodas vai desertus, bet arī siltos ēdienus. Turklāt “Ladelle” rotējošie servējamie trauki ir ļoti funkcionāli, uzkodu pasniegšanai piemēroti trauki, kas noteikti piešķirs eleganci jebkuram svētku galda noformējumam.