Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

KELA

2 preces

Imperija.lv savā klāstā piedāvā patiesi unikālas un ekskluzīvas idejas dažādām krūzēm un karafēm, kas neapšaubāmi atklāj ne tikai praktisko, bet arī moderno pusi šiem traukiem, kas izmantoti kopš neatminamiem laikiem.

2 preces
Stilīgas karafes mūsdienīgam svētku galdam

Stilīga, kvalitatīva un mūsdienu modes tendencēm atbilstīga karafe noteikti kļūs par svētku akcentu, kas no viesiem saņems daudz komplimentu. Mūsu veikalā atradīsiet gan ūdenim, gan dārgiem dzērieniem piemērotas solīdas karafes, kas palīdzēs realizēt grezna un ekskluzīva svētku galda dekorēšanas idejas. Imperija.lv veikalā ir karstumizturīga, inovatīva dizaina GEFU zīmola ūdens karafe, kas piemērota gan karstajiem, gan aukstajiem dzērieniem. Šī ūdens karafe ir papildināta ar īpašu bumbiņu, kas nodrošina ērtu karafes lietošanu un pienācīgu dzēriena sadali. Mūsdienīgu karafu klāstu papildina arī ārkārtīgi liela tilpuma LACOR zīmola auksto dzērienu dozatori, kas neapšaubāmi kļūst par nenovērtējamu vērtību karstās vasaras dienās.

 

Modernas krūzes, kas pielāgojas individuālām vajadzībām

Lai gan no pirmā acu uzmetiena var šķist, ka krūzes noteikti nav ļoti svarīgs trauks, taču patiesībā ar mūsdienīgām krūzēm ne tikai var dekorēt svētku galdu, bet arī ievērojami atvieglot dažādus pārtikas vai dzērienu gatavošanas procesus. Mūsu veikalā atradīsiet augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, dažādu tilpumu, GEFU zīmola piena krūzes ar ļoti plānu izliešanas snīpi, kas ļauj veikt visus pārtikas vai dzērienu gatavošanas rituālus ne tikai ātri, bet arī glīti. Mēs varam piedāvāt arī eleganta dizaina nelielas porcelāna krējuma kanniņas, kas ir īpaši piemērotas dažādu mērču pasniegšanai. Pat vismazākie trauki reizēm pilnīgi maina standarta ēdiena pasniegšanas kompozīciju un nodrošina nevainojamu ēdiena estētiku. Tāpēc, ja patīk rosīties virtuvē un pārsteigt savu ģimeni ar gardiem ēdieniem, pievērsiet uzmanību ne tikai jaunām ēdiena sastāvdaļām, bet arī oriģinālai ēdienu pasniegšanai. Galu galā, apetīti vispirms rosina nevis ēdiena garša, bet gan tā izskats.