Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

GUSTA

5 preces

“Gusta” ir Holandē reģistrēts zīmols, kas mudina cilvēkus baudīt un novērtēt ikkatru dzīves mirkli. Augstas kvalitātes trauku, virtuves piederumu un aksesuāru ražošana ir galvenā joma, kurā specializējas virtuvei paredzētu preču – zīmola “Gusta” – izstrādātāju komanda.

5 preces
“Gusta” – virtuves piederumi dzīves baudīšanai

Holandiešu zīmols atbalsta ideju, ka dzīve ir jāsvin katru dienu. Šī zīmola izstrādātāji mudina svinēt dzīvi, radot funkcionālas virtuves ierīces, oriģināla dizaina traukus un estētiskus galda piederumus.

 

“Gusta” izstrādājumi ar īpašām funkcijām

Holandiešu zīmols “Gusta” saviem klientiem cenšas piedāvāt ne tikai nepieciešamākos, bet arī ļoti specifiskus galda piederumus. “Gusta” svin dzīvi, un šī ideoloģija tieši atspoguļojas arī preču klāstā. Oriģināla dizaina trauki dzērienu atdzesēšanai, dažādi vīna piederumi, vāzes ar interesantām formām – tie ir “Gusta” izstrādātāju radīti produkti, kas mudina svinēt garos vasaras vakarus, nedēļas nogales un novērtēt laiku, kas pavadīts kopā ar draugiem vai ģimeni. 

 

Virtuves piederumi mūsdienīgam cilvēkam

Zīmols “Gusta” lieliski izprot mūsdienu cilvēka vajadzības, jo tāds cilvēks parasti steidzas un viņam nepatīk daudz laika pavadīt virtuvē. Tāpēc visi “Gusta” virtuves piederumi, trauki un galda piederumi garantē maksimālu produktivitāti un prieku darboties virtuvē. Mūsdienīga dizaina virtuves piederumi ne tikai palīdz ātri tikt galā ar visiem gatavošanas darbiem, bet arī ikreiz pārsteigt ģimenes locekļus ar nevainojamu un mūsdienīgu ēdiena pasniegšanu. “Gusta” produktu izstrādes process apvieno drosmīgas dizaina idejas, praktiskus ražošanas risinājumus un laika pārbaudītus materiālus. Un šie komponenti vienmēr nodrošina vislabāko rezultātu.