Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

GUSTA

2 preces

Jaukas tējkannas un stilīgas kafijas kannas ir laika ietekmei nepakļāvīgas virtuves ierīces, kas nekad neiziet no modes un vienmēr ir pieprasītas.

2 preces
Tējkannas un kafijas kannas – virtuves ierīces – mājīgumam 

Lai gan mūsdienās gandrīz katrā virtuvē var atrast mūsdienīgu kafijas automātu vai citu inovatīvu virtuves ierīci, taču īsti kafijas vai tējas mīļi karstā dzēriena pagatavošanas un pasniegšanas rituālus noteikti nevar iedomāties bez kompaktas tējkannas vai funkcionālas kafijas kannas. Tējkannas un kafijas kannas, ko atradīsiet Imperija.lv veikalā, atklāj laika ietekmei nepakļāvīgu estētiku un vienmēr ļauj baudīt karstos dzērienus ar īpašu aromātu un izteiksmīgu garšu.

 

Individuālām vajadzībām pielāgots tējkannu klāsts

Elektriskās tējkannas, kuru pamatā ir mūsdienīgas ražošanas tehnoloģijas, nerūsējošā tērauda tējkannas ar izņemamu sietiņu, elegantas porcelāna vai stikla tējkannas, kompaktas tējkannas ar integrētu tasi – tā ir tikai neliela daļa no dažādām tējkannu idejām, ar kurām varēsiet iepazīties mūsu veikala klāstā. Katra tējkanna, ko atradīsiet Imperija.lv veikalā, izceļas tikai ar tai raksturīgām priekšrocībām un savdabīgām dizaina iezīmēm, tādēļ īsto variantu neapšaubāmi atradīs pat klienti ar pilnīgi atšķirīgām vajadzībām. Spāņu zīmola LACOR čuguna tējkanna ir ideāli piemērota visu veidu plītīm, “KELA” stikla tējkannai ir ērts tējas sietiņš ar rokturi, savukārt Nīderlandes ražotāja GUSTA keramikas tējkannas ar unikālām dizaina iezīmēm smalki atklāj tējkannu klāsta eleganto pusi.

 

Kompakta kafijas kanna – svarīgākais akcents kafijas pauzēs

Kafijas pauze ir viens no patīkamākajiem dienas mirkļiem, ko gaida visi bez izņēmuma. Lai kafijas pauzes ik dienu pavadītu ar ļoti gardu un aromātisku kafiju, vienkārši jāsagādā kompakta un funkcionāla kafijas kanna. Mūsu veikalā atradīsiet ļoti plašu un kontrastējošu kafijas kannu klāstu, kas pārstāv zināmus virtuves ierīču ražotājus no dažādām pasaules valstīm. GEFU, KELA un citu zināmu zīmolu espreso kafijas kannas ar dažādu tilpumu viegli palīdz sagatavot 4, 6 vai pat 10 tases espreso kafijas ar piesātinātu garšu un patīkami reibinošu aromātu. Kafijas kannas ar filtru, kurus arī atradīsiet mūsu klāstā, ir izgatavotas no stikla, kas iztur augstu temperatūru un ir ideāli piemērotas gan kafijas, gan tējas filtrēšanai. Vienkārši izvēlieties piemērotāko variantu un izbaudiet gardu kafiju un aromātiskākās kafijas pauzes bez ierobežojuma!