Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

FOPPAPEDRETTI

4 preces

Drošība, kvalitāte un funkcionalitāte ir apzīmējumi, ko var piešķirt “Foppapedretti” zīmola izstrādājumiem. “Foppapedretti” ir Itālijas uzņēmums, kas kopš 1945. gada specializējas koka gludināmo dēļu, veļas žāvētāju, galdu un citu mājsaimniecības preču ražošanā.

4 preces
“Foppapedretti” – koka izstrādājumi mājīgam un funkcionālam mājoklim

Koka izstrādājumi palīdz vieglāk un ērtāk veikt dažādus mājsaimniecības darbus. Taču vissvarīgākais ir tas, ka ar “Foppapedretti” izstrādājumiem visus mājsaimniecības darbus var paveikt ne tikai ērti, bet arī ļoti stilīgi.

 

“Foppapedretti” – kompakti izstrādājumi ar neierobežotām iespējām

“Foppapedretti” veļas žāvētāji, gludināmie dēļi un citi mājsaimniecības darbiem pielāgoti izstrādājumi ir paredzēti cilvēkiem, kas novērtē stilu, kvalitāti, funkcionalitāti un pilnīgumu. “Foppapedretti” saliekamie veļas žāvētāji ir ideāls risinājums gan viena cilvēka, gan lielas ģimenes vajadzībām. Šiem elegantajiem veļas žāvētājiem ir ļoti izturīga konstrukcija un viegli manevrējams statīvs. Viegli izlaižamos un ātri salokāmos žāvētājus ne tikai ērti var lietot, bet arī ievietot šaurā nišā vai skapī. 

 

“Foppapedretti” – laika ietekmei nepakļāvīga estētika

“Foppapedretti” lauž vispārpieņemtos standartus, ka mājsaimniecības darbus var veikt tikai ar moderniem veļas žāvētājiem vai citām elektriskajām ierīcēm. Zīmola “Foppapedretti” izstrādājumi pierāda, ka arī tradicionālās veļas žāvēšanas un gludināšanas metodes var būt efektīvas, modernas un ļoti ērtas. Visi “Foppapedretti” drēbju pakaramie, servēšanas galdi, žāvētāji un citi izstrādājumi ir ātri salokāmi un ļoti ērti lietojami. Tiem piemīt arī nevainojamas estētiskās īpašības, kas izgrezno jebkura interjera telpu un padara to mājīgu. “Foppapedretti” zīmola pārstāvji cenšas ražot produktus, kas ne tikai apmierina cilvēku dažādās vajadzības, bet arī ļauj viņiem ar lielāko prieku veikt visus mājsaimniecības darbus.