Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

ARREDAMENTI

5 preces

Kā izvēlēties gludināmo dēli, kas ļaus izbaudīt maksimāli ērtu gludināšanas procesu? Tas ir jautājums, kas nedod mieru pat visgudrākajām mājsaimniecēm, kuras perfekti paveic visus mājsaimniecības darbus. Mūsu klāstā ir Itālijā ražoti gludināmie dēļi, kas atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām.

5 preces
Gludināmie dēļi vislabākajai gludināšanas pieredzei

Katru gludināmo dēli, ko atradīsiet mūsu veikalā, raksturo nevainojama stabilitāte, lieliska estētika un nebeidzama funkcionalitāte. Un tieši tādam ir jābūt izstrādājumam, kas nodrošina ērtu gludināšanas procesu.

 

Visiem gludināšanas uzdevumiem piemēroti gludināmie dēļi

Imperija.lv veikalā var atrast kompaktus, ērti salokāmus gludināmos dēļus ar ļoti svarīgu īpašību – lielu gludināmo plakni. Liela plakne bez piepūles ļauj izgludināt pat ļoti lielu veļu un novērst vissīkākās krokas. No apses koksnes izgatavotajai plaknei ir ventilācijas atveres, kas nodrošina, ka gludināšanas laikā neveidojas kondensāts. Uz gludināmās plaknes uzlikta īpaša metalizēta virsma atstaro siltumu, padarot gludināšanu vēl efektīvāku un raitāku.

 

Līdz sīkumiem pārdomāta gludināmo dēļu konstrukcija 

Lai gan liela gludināmā plakne noteikti ir priekšrocība, tā nebūt nav vienīgā lieta, ko var piedāvāt mūsu klāstā esošie itāļu gludināmie dēļi. Šīm inovatīvajām gludināmajām iekārtām ir vēl viena pozitīvā iezīme – līdz sīkumiem pārdomāta gludināmā dēļa konstrukcija. Viegla izlocīšana un salocīšana, papildu plauktiņi, karstumizturīgi gumijas paklājiņi – mazi, bet ļoti svarīgi akcenti, kas nodrošina ne tikai ērtu, bet arī drošu gludināšanu.