Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

ANKARSRUM ORIGINAL

41 preces

Zviedrijā ražots virtuves kombains “Ankarsrum Original” – uzticama virtuves mašīna!

Kopš 1940. gada, kad tirgū ienāca virtuves kombains “Ankarsrum Original”, ierīce pastāvīgi tika pilnveidota, tāpēc šodien tai ir ne tikai unikāls dizains, bet arī universālas funkcijas. “Ankarsrum Original” ar plašu piederumu klāstu ir ideāla virtuves mašīna jaukšanai, mīcīšanai, kulšanai, kapāšanai, malšanai, rīvēšanai, mīklas rullēšanai u. c. Ar viegli nomaināmu piederumu palīdzību “Ankarsrum Original” var aizstāt pat 15 dažādas virtuves ierīces…

41 preces
“Ankarsrum Original” virtuves kombaini – ieguldījums, kas atmaksājas uzreiz

“Ankarsrum Original” virtuves kombaini, ko ražo Zviedrijā kopš 1940. gada, ir ierīces, kas radījušas īstu apvērsumu virtuves ierīču tirgū. Šī zīmola virtuves kombains ir nenovērtējams palīgs ikvienā virtuvē un attaisno pat viskaprīzāko kulināru vajadzības. “Ankarsrum Original” virtuves kombaini virtuozi veic visdažādākās funkcijas. Savukārt viegli maināmi virtuves kombaina piederumi ļauj sajust pilnīgu kulināro brīvību.

 

Daudzfunkcionālas virtuves ierīces, kas spēj visu

“Ankarsrum Original” virtuves kombains ir viena ierīce, kurai var uzticēt visas kulinārās rūpes. Virtuves kombains ar funkcionāliem piederumiem sekmīgi aizstāj pat 15 dažādas virtuves ierīces. Ar šo daudzfunkcionālo virtuves tehniku var malt, rīvēt, kult, griezt, mīcīt mīklu un veikt citas kulinārās improvizācijas. “Ankarsrum Original” virtuves kombainiem ir arī ļoti uzticami un izturīgi motori. Tādēļ šis virtuves kombains viegli atrisinās pat visneierastākos kulināros uzdevumus. 

 

Virtuves kombains, kas nav jāslēpj atvilktnē

“Ankarsrum Original” virtuves kombaini ne tikai lieliski atrisina visus kulināros rēbusus un aizstāj virkni citu virtuves ierīču, bet arī priecē ar autentisku dizainu, kas vienmēr ir stilīgs un nekad neiziet no modes. Stilīgi un kompakti “Ankarsrum Original” virtuves kombaini uzreiz kļūst par galveno virtuves akcentu, kas tiešām nav jāslēpj dziļi atvilktnē. Un labākā ziņa ir tā, ka katra virtuves ierīce, kas pārstāv šo zīmolu, ir izgatavota no ārkārtīgi kvalitatīviem un ilgtspējīgiem materiāliem. Ļoti iespējams, ka šī virtuves kombaina funkcionalitāte priecēs ne tikai jūs, bet arī jūsu bērnus vai pat mazmazbērnus.