Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Helios

16 preces

Jau vairāk nekā gadsimtu vācu zīmols “Helios” ražo ceļojumu, galda un citu veidu termosus, kas atbilst augstākajām kvalitātes prasībām. Ja meklējat termosu, kas nevainojami pilda savu funkciju un kalpo gadiem ilgi, – “Helios” termosi ir tieši tas, kas jums vajadzīgs.

16 preces
“Helios” – pasaulē vadošie termosi

“Helios” – 1909. gadā dibināts uzņēmums, ko droši var dēvēt par aizsācēju termosu ražošanā un mūsdienu līderi Eiropā. “Helios” zīmola termosus izvēlas ne tikai privātpersonas visā pasaulē, bet arī slimnīcas, viesnīcas un ēdināšanas iestādes.

 
Termosi visiem dzīves gadījumiem

“Helios” zīmola pārstāvji labi apzinās, ka termoss ir trauks, kas var noderēt visdažādākajās dzīves situācijās. Šī iemesla dēļ “Helios” produktu līnija piedāvā ļoti kontrastējošu termosu klāstu, lai apmierinātu cilvēku visdažādākās vajadzības. Ceļojumu termosi, kas lieliski saglabā siltumu, stilīga dizaina termokrūzes, ietilpīgi galda termosi, pārtikas termosi – tie ir tikai daži no variantiem, ko piedāvā “Helios” ar vislielāko pārliecību.

 

“Helios” – termosi, kam ir daudz priekšrocību

Termosu ražotājs “Helios”, kas pastāv jau vairāk nekā gadsimtu, arī mūsdienās ir pasaulē vadošais termosu ražotājs un visai pasaulei diktē termosu ražošanas noteikumus. Vācijas uzņēmums virzās uz priekšu un pastāvīgi pilnveido termosu ražošanas tehnoloģiju un šo produktu funkcionalitāti. Ērta lietošana, ilgmūžība, stilīgs dizains un bezgalīga funkcionalitāte ir kvalitatīva termosa pazīmes, un tās ir raksturīgas visiem “Helios” zīmola produktiem.