Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

GUSTA

6 preces

Stilīgi servējamie trauki un grezni kūku paliktņi varbūt nav ikdienā lietojami trauki, bet agrāk vai vēlāk tie tiešām noder ikvienam.

6 preces
Moderni risinājumi konditorejas izstrādājumu un uzkodu pasniegšanai

Augļu trauki, paplātes un tortes paliktņi, ko atradīsiet Imperija.lv veikalā, izceļas ar nevainojamu estētiku un atklāj mūsdienīgas servējamo trauku ražošanas tehnoloģijas. Tāpēc aicinām apskatīt un izvēlēties modernu servējamo trauku ar daudzām izmantošanas iespējām.

 

Servējamie trauki īstiem gardēžiem – uzkodu mīļiem

Inovatīva dizaina un ļoti augstas kvalitātes servējamās paplātes ir obligāts atribūts ikvienā gardēža mājā. Paplātes ne tikai palīdz radīt rotaļīgu dažādu uzkodu kompozīciju, bet arī palīdz uzturēt tīrību un kārtību. Uz lielākas uzkodu paplātes noteikti var izvietot gardēžu iecienītākos kumosus, kas labi noder arī laika taupīšanas ziņā. Tieši tāpēc uzkodu paplātes pēdējā laikā sagaida lielu interesi. Imperija.lv noteikti neatpaliek no vadošajām modes tendencēm un saviem klientiem piedāvā ļoti plašu visdažādāko uzkodu paplāšu klāstu. Mūsu veikala klāstā ir koka paplātes uzkodām ar neslīdošu pārklājumu. Šīs minimālisma dizaina paplātes noteikti atradīs savu vietu jebkura interjera mājās un neapšaubāmi noderēs stilīgai uzkodu pasniegšanai. Imperija.lv veikalā atradīsiet ne tikai koka, bet arī akmens masas, melamīna, porcelāna paplātes un unikālas servējamās piramīdas, kas vienkāršā veidā palīdzēs izveidot iespaidīgas uzkodu pasniegšanas variācijas.

 

Tortes statīvi, kas pielāgoti ikvienam kulinārijas šedevram

Mēs visi labi zinām, cik daudz laika un pūļu prasa izteiksmīgas garšas un skaista izskata tortes vai cita kulinārijas mākslas darba gatavošana. Tādēļ pēc tam, kad šis smagais darbs ir paveikts, kulinārijas šedevrs jānovieto uz tortes statīva, kas palīdzēs radīt vēl iespaidīgāku tortes pasniegšanas efektu. Mūsu veikala klāstā atradīsiet spāņu ražotāja LACOR tortes statīvu baltā krāsā. Tas izceļas ar minimālisma dizainu, kas lieliski pielāgojas visdažādākajai konditorejas izstrādājumu krāsu gammai. Tortes paliktņi ar vāku – vēl viena praktiska ideja, ko atradīsiet mūsu tortes statīvu klāstā. Izmantojot šos funkcionālos traukus, jūs ilgu laiku varēsiet saglabāt tortes sākotnējo izskatu un viegli transportēt to no vienas vietas uz otru. Tāpēc apmeklējiet mūsu veikalu un iepazīstieties ar acīmredzamu progresu mūsdienīgu servējamo trauku ražošanā, jo tas noteikti attaisnos visas jūsu vajadzības!