Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Continenta

9 preces

Virtuves dēlīši, maizes kastes un papīra dvieļu turētāji dod iespēju papildināt virtuvi ne tikai ar praktiskiem, bet arī estētiski pievilcīgiem virtuves piederumiem.

9 preces
Praktiski un mūsdienīgi virtuves piederumi

Mūsu klāstā ir augstas kvalitātes virtuves piederumi, kas priecēs ar kontrastējošām dizaina iezīmēm. Savukārt virtuves dēlīši un maizes kastes, ko atradīsiet interneta veikalā Imperija.lv, patīkami pārsteigs arī ar racionālu cenu. Tātad noteikti iegriezieties un pārliecieties par pievilcīgu cenas un kvalitātes attiecību.

 

Virtuves dēlīši, kas pielāgoti dažāda veida griešanai

Lai gan virtuves dēlīši tiek izgatavoti no visdažādākajiem materiāliem, taču plastmasas un koka dēlīši vienmēr sagaida īpašu uzmanību. Tāpēc mūsu klāstā atradīsiet ne vienu vien plastmasas vai koka dēlīša variantu. Stilīgi koka dēlīši ne tikai palīdz sekmīgi īstenot dažādu produktu griešanas procesus, bet arī lieliski noder uzkodu pasniegšanai. Savukārt lokanie plastmasas dēlīši sagrieztos produktus ērti ļauj sabērt katlā vai pannā. Mēs saviem klientiem, kas piekopj pedantisku kārtību virtuvē, varam piedāvāt dažādu izmēru dēlīšu komplektus, kas nodrošina maksimālu higiēnu un vienkāršu kopšanu.

 

Moderna maizes kaste – solīds virtuves akcents

Moderna dizaina maizes kaste patiešām var kļūt par ļoti skaistu virtuves akcentu. Tāpēc, ja vēlaties iegādāties maizes kasti, maizes glabāšanai nekādā ziņā nevajadzētu izvēlēties neestētisku un nekvalitatīvu trauku. Metāla maizes kastes ir universāls un ilgmūžīgs maizes kastes veids, kas izceļas ar dizaina elementiem, neiziet no modes un iederas dažādos interjera risinājumos. Šī iemesla dēļ diezgan lielu daļu mūsu klāstā aizņem maizes kastes, kas izgatavotas no parastā vai pulētā metāla. 

 

Augstas kvalitātes papīra dvieļu turētāji

Augstas kvalitātes prasības būtu jāizvirza arī papīra dvieļu turētājiem. Turētāju estētiskās īpašības nav pārāk uzkrītošas. Tomēr jāatceras, ka tikai no kvalitatīviem materiāliem izgatavots papīra dvieļu turētājs ir stabils. Stabilitāte ir vissvarīgākā kvalitatīva turētāja priekšrocība, kas ļauj ērti izmantot papīra virtuves dvieļus. Mūsu klāstā var atrast nerūsējošā tērauda un koka dvieļu turētājus ar īpašu silikona pamatni, kas nodrošina maksimālu turētāja stabilitāti.