Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

BIOSTEIN

9 preces

Tīrīšanas līdzekļi, kas garantē vislabāko tīrīšanas efektu, ir tieši tas, ko piedāvā vācu zīmols “Biostein”. “Biostein” universālie tīrīšanas līdzekļi bez lielas piepūles likvidē pat grūti iztīrāmus, iestāvējušos traipus un palīdz maksimāli ilgi saglabāt nevainojamas tīrāmo virsmu estētiskās īpašības

9 preces
“Biostein” – efektīvi un universāli tīrīšanas līdzekļi

Vācijas uzņēmums “Biostein” lielu uzmanību pievērš kvalitātes kontrolei un visus līdzekļus rūpīgi testē dažādās tīrīšanas situācijās. “Biostein” tīrīšanas līdzekļi efektīvi tīra hroma, tērauda, alumīnija, zelta, stikla, koka un visu pārējo materiālu virsmas.

 

“Biostein” tīrīšanas līdzekļi – perfekta tīrība ļoti īsā laikā

“Biostein” ir vācu zīmols, ko var saukt par īstu ekspertu tīrīšanas līdzekļu ražošanā. Ar universālajiem “Biostein” tīrīšanas līdzekļiem ļoti īsā laikā var panākt negaidītu tīrību. “Biostein” universālie šķidrie tīrīšanas līdzekļi ir uzticami tīrīšanas līdzekļi, kurus var izmantot, lai uzturētu tīru mājokli, sporta inventāru vai automobili. Ražotājs izplata arī augstas kvalitātes atkaļķošanas līdzekļus, kas ir pielāgoti dažādām mājsaimniecības ierīcēm, sadzīves tehnikai un dažādām virsmām.

 

“Biostein” tīrīšanas rīki – efektīvs palīgs dažāda veida netīrumu likvidēšanai

Kvalitatīvus tīrīšanas procesus nosaka ne tikai tīrīšanas līdzekļi, bet arī tīrīšanas rīki. Šī iemesla dēļ zīmols “Biostein” ir izstrādājis arī augstas kvalitātes tīrīšanas rīku līniju. “Biostein” mikrošķiedras lupatiņas, kas izgatavotas no unikālām šķiedrām, viegli noņem taukus un citus netīrumus, neizmantojot nekādus ķīmiskos līdzekļus. Savukārt logiem paredzētie “Biostein” lupatiņu komplekti ne tikai rūpīgi notīra, bet arī nosusina stikla virsmas.