Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Pirkums uz nomaksu ar ESTO līzingu

Tagad varat iegādāties vēlamās preces uz nomaksu īpaši ātri un ērti!

Viss, kas jums jādara, ir jāapstiprina pasūtījums, jāizvēlas ESTO līzings kā maksājuma metode, jāizlasa personīgie noteikumi un nosacījumi un elektroniski jāparaksta pirkuma uz nomaksu līgums.

Viegli apmaksāt

Apstiprināšana parasti aizņem tikai 60 sekundes

Maksājiet nākamajā mēnesī

Pirmā iemaksa tikai nākamajā mēnesī

Paziņojums par maksājumu

ESTO atgādinās, kad jāveic maksājums

ESTO nomaksa – ja nevēlies maksāt visu summu uzreiz norēķinies pa daļām!

ESTO nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos maksājumu grafiku Tevis izvēlētam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode nodrošina lēmuma pieņemšanu reāllaikā un palīdzēs Tev pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Pievieno produktus iepirkumu grozā, apstiprini pasūtījumu, kā maksājumu metodi izvēlies ESTO nomaksu un paraksti darījumu ar vienu klikšķi, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku. ESTO nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

  • Procentu likme sākot no 0%;
  • Līguma maksa no 0 eiro;
  • Termiņš – līdz 60 mēnešiem.

ESTO nomaksa ir pieejama visiem pilngadīgiem Latvijas Republikas rezidentiem.

KAS IR ESTO?
ESTO ir finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas dibināts 2016. Gadā Igaunijā. Zīmols radās, ņemot vērā nepieciešamību pēc jaunas paaudzes maksājumu risinājumiem, kas būtu piemēroti gan gala patērētājam, gan tirgotājam. Šodien ESTO piedāvā plašu maksājumu risinājumu klāstu Baltijā, un tā partneru tīklu veido vairāk nekā 2000 partneru un veikalu un vairāk nekā 200 000 klientu.
Ar noteikumiem un nosacījumiem var iepazīties šeit: esto.eu/lv. Ja jums nepieciešama palīdzība, sazinieties ar ESTO LV AS darbinieku, rakstot uz info@esto.lv vai izmantojot esto.eu/lv LIVE-chat logu.

Esto Maksā vēlāk

Lai samaksātu par pirkumiem, izvēlieties jaunāko maksājumu veidu tirgū - ESTO Maksā vēlāk!

Esiet gudri un izvēlieties ESTO Maksā vēlāk, lai samaksātu par pirkumiem! Jaunais un inovatīvais maksājumu risinājums palīdz ērti norēķināties par pirkumiem 30 dienu laikā. ESTO Maksā vēlāk ir gudrs veids, kā norēķināties un saņemiet preces uzreiz un atmaksāt mēneša laikā. Iegūstiet tieši to, kas jums nepieciešams, ar dažiem klikšķiem - bez procentiem, bez papildu maksas. ESTO Maksā vēlāk nodrošina ESTO LV AS.

Izmaksas nepalielinās, ja maksājumi tiek veikti laicīgi, 3 vienādos maksājumos 3 mēnešu laikā, izmantojot ESTO 3

ESTO 3 – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt Tavus pirkumus 3 vienādās daļās, 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas.

Lai norēķinātos par saviem pirkumiem pie apmaksas sadaļas izvēlieties populāro - ESTO 3 maksājumu veidu! Tas palīdzēs jums viegli sadalīt pirkumu 3 vienādās daļās ar 0 € procentiem un 0 € papildu maksu!

  • Bez papildu maksas;
  • Vienkārši - trīs vienādi maksājumi trīs mēnešu laikā;
  • Pirmais maksājums vienmēr nākamajā mēnesī.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc iesakām rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem.

*Piemērs: aizdevuma summa 198 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 6 mēneši un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizeja līguma maksa 10,00EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 2,30 eiro gada procentu likme 50,44% ikmēneša maksājums 35,30 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 221,80 eiro. Pirms līguma noslēgšanas izlasiet noteikumus un nosacījumus un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu. ESTO nomaksa pakalpojumu piedāvā un regulē ESTO LV AS.