Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Continenta

23 preces

Zīmols “Continenta” priecē savus klientus ar kontrastējošām trauku un virtuves piederumu kolekcijām, kurās pārsvarā dominē izstrādājumi ar koka akcentiem. “Continenta” ir vācu uzņēmums, kas vēlas, lai ikvienam virtuvē būtu eleganti un ļoti praktiski trauki un virtuves piederumi.

23 preces
“Continenta” – stilīgi un funkcionāli trauki 

“Continenta” ir vācu zīmols, kas kopš 1977. gada patērētājiem piedāvā augstas kvalitātes traukus un virtuves piederumus. Vācijas uzņēmums aktīvi sadarbojas ar slaveniem dizaineriem, lai radītu ne tikai funkcionālus, bet arī stilīgus izstrādājumus mājīguma un estētikas uzlabošanai virtuvē.

 

Noderīgi trauki

Virtuves dēlīši ar nerūsējošā tērauda atvilktnēm, maizes kastes ar iebūvētu dēlīti, papīra dvieļu turētāji ar neslīdošām silikona kājiņām – “Continenta” piedāvā veidu, kā bez piepūles realizēt ideju par funkcionālu, progresīvu un estētisku virtuvi.

 

“Continenta” – mazi, bet svarīgi risinājumi virtuvē

“Continenta” trauki un virtuves piederumi ir izgatavoti no rūpīgi izvēlēta koka, ievērojot stingrākās kvalitātes prasības. Turklāt koka izstrādājumu līniju papildina keramikas trauki. Viens no sekmīgākajiem piemēriem ir “Continenta” keramikas maizes kastes. Keramikas maizes kastēm ir koka vāks, ko ērti var izmantot kā maizes griežamo dēlīti. Vācijas uzņēmums “Continenta” piedāvā nelielas, bet patiesi ģeniālas idejas, kas attaisnojas jebkurā virtuvē un vienkārši neatstāj vienaldzīgu nevienu.