Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

LACO

14 preces

“Laco” ir franču zīmols, kas priecē klientus ar efektīviem, ekoloģiskiem tīrīšanas līdzekļiem. 1981. gadā dibinātais Francijas uzņēmums ražo un izplata nepieciešamākos tīrīšanas līdzekļus, kas efektīvi rūpējas par dažādu virsmu tīrību.

14 preces
“Laco” – tīrīšanas līdzekļi, kas radīti cilvēkam, kam rūp daba

Katrs “Laco” zīmola produkts satur rūpīgi atlasītas un pārbaudītas sastāvdaļas, kas nekaitē videi un cilvēka veselībai. Francijas uzņēmums “Laco” demonstrē atbildīgu attieksmi pret dabu un ikvienam cilvēkam, kam rūp daba, dod iespēju mājsaimniecībā izmantot tīrīšanas līdzekļus, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

 

Tīrīšanas līdzekļi, kas garantē vislabāko tīrību

Zīmola “Laco” pārstāvji labi apzinās, ka dažādiem mājsaimniecības darbiem ir nepieciešami dažādi tīrīšanas risinājumi. Tāpēc šis gudrais Francijas uzņēmums patērētājiem piedāvā ļoti plašu un kontrastējošu tīrīšanas līdzekļu klāstu. “Laco” tīrības preču klāstā ir logu tīrīšanas līdzekļi, universālie virsmu tīrīšanas līdzekļi, mikrošķiedras lupatiņas un citi tīrīšanas līdzekļi, kas vienmēr garantē vislabāko tīrību. 

 

Universāli tīrīšanas līdzekļi visiem tīrīšanas uzdevumiem

“Laco” tīrāmais akmens ir universāls tīrīšanas līdzeklis, kas nevainojami tiek galā gandrīz ar visiem tīrīšanas uzdevumiem. Tīrīšanas līdzeklis, kas izgatavots no dabīgiem un noārdāmiem materiāliem, nodrošina ilgstošu aizsardzību un saglabā tīrību uz dažādām virsmām. Kompakta izmēra “Laco” tīrāmie akmeņi efektīvi tīra izlietnes, plītis, virtuves mēbeles, žalūzijas, dušas kabīnes un pat sudraba izstrādājumus. Tīrāmie akmeņi ar patīkamu aromātu mājsaimniecībā ir īsta inovācija, kas nodrošina precīzu virsmu tīrību, kā arī ērtu un ātru tīrīšanas procesu gan iekštelpās, gan ārā.