Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Easy Life

208 preces

“Easy Life” ir itāļu zīmols, kas priecē savus klientus ar elegantiem virtuves piederumiem, kam cauri mirdz itāļu gars. “Easy Life” klāstā galvenokārt ir porcelāna krūzītes, šķīvji un citi ļoti eleganti porcelāna izstrādājumi, kas vienmēr dāvā nevainojamu estētiku un izsmalcinātību.

208 preces
“Easy Life” trauki – personībām, kas novērtē unikalitāti

Šī zīmola krūzītes, tējkannas, augļu trauki un pat papīra salvetes vienmēr aizrauj ar unikalitāti un ģeniāliem dizaina risinājumiem. Līdz detaļām pārdomātas “Easy Life” izstrādājumu estētiskās īpašības vainagojas ar kvalitāti, kurai vienkārši nav iespējams pretoties.

 

Roku darba trauki, kas aizrauj ar autentiskumu

“Easy Life” porcelāna krūzītes, šķīvji un citi trauki ir darināti ar rokām. Tādēļ katrs izstrādājums, kas pārstāv šo zīmolu, atgādina īstu mākslas darbu, kuru negribas izlaist ne no rokām, ne acīm. Trauki, kuros mājo itāļu gars, priecē ar izsmalcinātiem un patīkamiem dažādu ēdienu un dzērienu degustēšanas rituāliem. Katrs “Easy Life” porcelāna izstrādājums ir pretrunā visiem masveida trauku ražošanas noteikumiem un vienmēr pārliecina ar nevainojamu pilnību.

 

“Easy Life” virtuves aksesuāri – skaistākais svētku galda akcents

“Easy Life” ir īsts līderis porcelāna tauku ražošanas tirgū. Tādēļ šis itāļu uzņēmums saviem klientiem piedāvā patiesi bagātīgu un kontrastējošu visdažādāko porcelāna izstrādājumu klāstu. “Easy Life” uzkodu trauciņi, trauki beramiem produktiem, krūzes, paplātes un vēl daudzi citi unikāli un eleganti porcelāna izstrādājumi, kas neapšaubāmi kalpo individuālām vajadzībām un palīdz radīt neaizmirstamu svētku galda dekora kompozīciju.