LV

WOLL – AUGSTĀKĀS KVALITĀTES GARANTIJA!

woll keptuves - kokybes garantija
  • Kvalitātes garantija - 25 gads!
  • Nepiedegošs, veselībai draudzīgs pārklājums
  • Gatavojiet bez taukvielām
  • Noturīgas pret skrāpējumiem

Garantējam kvalitāti

Tiek piešķirta 3 gadu garantija pārklājumam, līdz 25 gadu garantija — trauka pamatnei. Par ražotāja piemērojamo garantiju lasiet aprakstā pie izvēlētās preces.

Roku darba lējuma trauki nodrošina ilgmūžīgumu un kvalitāti

WOLL pannas, katli un sautējamie katli netiek izgatavoti, kā ierasts. Šie trauki netiek štancēti, bet gan izlieti ar rokām no īpaši kvalitatīva alumīnija sakausējuma, tāpēc šādā veidā izgatavotiem lējuma traukiem ir raksturīga ļoti augsta kvalitāte un ilgs kalpošanas laiks.Tā nepavisam neatgādina masveida produkciju bez nosaukuma.

sudetingas-procesas

Sarežģīts process, kas nodrošina sevišķi lielu izturību pret bojājumiem

Izstrādājumu rūpīgi noslīpējot un apstrādājot, ļoti sarežģītā procesā, ietverot apstrādi ar plazmas strūklu 20 000 °C temperatūrā, tā virsma tiek pārklāta ar titāna oksīdiem, safīra kristāliem vai dimantu kristāliem.

 

Process tiek veikts ar Eiropā modernāko virsmu pārklāšanas līniju un jaunākajām tehnoloģijām. Rezultāts — ļoti augsta izturība pret bojājumiem.

galima-nauduotis-metaliniais-irankiais

Var lietot metāla piederumus

Cepamā virsma ir izturīga pret berzi un skrāpējumiem, tāpēc, gatavojot ēdienu WOLL lējuma traukos, var izmantot arī metāla piederumus.

 

Izturība pret temperatūras izmaiņām, nepieļauj pannas deformēšanos

Pēc lietošanas trauku var mazgāt uzreiz, kamēr tas vēl ir karsts. Temperatūras izmaiņu ietekmē (karsts/auksts) trauka pamatne nedeformējas.

gaminti-be-riebalu

Varēsiet gatavot bez taukvielām

Gatavojot ēdienu WOLL lējuma traukos, ne tikai izmantosiet mazāk taukvielu, bet arī varēsiet gatavot pavisam bez tām — tas ir solis pretim veselīgākam uzturam.

 

Ēdiens vienādi labi cepas pat lielas vai kvadrātveida formas pannas malās

Vienmērīga karstuma sadale tā kā pannai ir pamatne, kas optimāli sadala un uztur siltumu, ēdiens vienādi labi cepas pat lielas vai kvadrātveida pannas malās.

nesvylanti-danga

Nepiedegošs pārklājums, kas saudzē jūsu veselību

Visā pannu ražošanas procesā, ieskaitot arī nepiedegošo pārklājumu, vispār netiek izmantota veselībai kaitīgā PFOA ķīmiskā viela (perfluoroktānskābe), ko bieži vien izmanto lētāku pannu ražošanā.

 

Dažādām WOLL izstrādājumu sērijām ir atšķirīgi pārklājumi (skatīt tālāk esošo salīdzinošo tabulu).

universalus-panaudojimas

Universāli izmantojama panna ne tikai parastai cepšanai

WOLL pannas ir ideāli izmantojamas ne tikai parastai cepšanai vai sautēšanai uz plīts, bet arī pīrāgu, plātsmaižu un sacepumu cepšanai cepeškrāsnī (pannu var izmantot kā cepamo formu).

 

Viens praktisks padoms — izvēlieties dziļāku pannu, t. i., ar augstākām malām.

 

Vēl viens praktisks padoms — izvēlieties četrstūrainu WOLL pannu, jo tā ir par 30 %ietilpīgāka, nekā tāda paša diametra apaļā panna. Gatavojot ēdienu kvadrātveida pannā, vienlaikus pagatavosiet vairāk ēdiena, tā ietaupot enerģiju (gāzi vai elektrību) un savu dārgo laiku.

nuimama-rankena

Noņemams rokturis ļauj izmantot pannu cepeškrāsnī

Dažādu sēriju WOLL pannām ir noņemami vai fiksēti (nenoņemami) rokturi (skatīt tālāk esošo salīdzinošo tabulu).

 

Ja ēdiens tiks gatavots cepeškrāsnī, noņemamais pannas rokturis vienmēr ir jānoņem. To viegli var izdarīt ar vienu kustību, ar pirkstu pavelkot atpakaļ sarkano fiksējošo pogu. Ar noņemamā roktura palīdzību ērti var izņemt pannu ar izcepto izstrādājumu no cepeškrāsns, ērti mazgāt un uzglabāt (ietaupa vietu).

 

Atkarībā no izstrādājumu sērijas fiksētie (nenoņemamie) pannu rokturi ir karstumizturīgi līdz 250 °C(skatīt tālāk esošo salīdzinošo tabulu).

patinkantis_dangtis

Izvēlieties Jums piemērotāko vāku atsevišķi

Atsevišķi pasūtāmos WOLL stikla vākus, WOLL keramiskos (terakotas) vākus un WOLL silikona vākus var izmantot gan ēdiena gatavošanai uz plīts, gan cepeškrāsnī (atkarībā no izstrādājuma sērijas stikla vāku rokturi ir karstumizturīgi līdz 250 °C). Vāki jāpasūta atsevišķi.