LV

Unger

Tīrīšanas līdzekļi un piederumi no Vācijas – modernai tīrīšanai!
Vācu uzņēmums UNGER tīrīšanas līdzekļu un piederumu tirgū darbojas jau 50 gadu. Kompānijas UNGER veiksmes pamatā ir ļoti kvalitatīva produkcija, kam ir liels pieprasījums vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Visi tīrīšanai paredzētie piederumi ir ērti lietojami – ar savienojumu palīdzību viegli nomaināmie uzgaļi ir savienojami ar teleskopiskiem UNGER kātiem, pateicoties tiem, tīrāmie laukumi lielā augstumā ir sasniedzami bez kāpnēm...

Vairāk par Unger

Mājas uzkopšana ir sarežģīta lieta. Taču novatoriski un ergonomiski UNGER piederumi garlaicīgo un nogurdinošo mājas uzkopšanu pārvērtīs par vieglu darbu ar minimālu laika patēriņu. Tagad varat uzturēt kārtību mājās pat neizmantojot nekādus tīrīšanas līdzekļus, kas var izraisīt alerģiju vai kaitēt videi. UNGER nodrošina vieglu, ātru un kvalitatīvu visu telpu tīrīšanu.

Kompānija UNGER ir vadošā savā jomā, īpaši produktīvu, novatorisku un ergonomisku tīrīšanas piederumu piegādātāja, kuras misija:

  • ražot kvalitatīvus tīrīšanas piederumus, kas paredzēti darba produktivitātes un sanitāro apstākļu uzlabošanai;
  • sniegt risinājumus, lai telpas kļūtu tīrākas un veselīgākas.

 

UNGER tīrīšanas lupatiņas galvenokārt tiek izgatavotas no smalkas mikrošķiedras, tāpēc izceļas ar īpaši labām tīrīšanas īpašībām. Šīs lupatiņas nepiesārņo vidi, tās var izmantot tīrīšanai arī bez nekādiem papildu ķīmiskajiem līdzekļiem (ļoti svarīgi alerģiskiem cilvēkiem), tīrot iznīcina  96 % baktēriju un mikrobu. Sausa UNGER mikrošķiedras lupatiņa darbojas kā putekļusūcējs, pievelkot putekļus (statisks efekts), bet, samitrinot to ar ūdeni, - kā sūklis, kas savāc netīrumus un baktērijas, atstājot tīru un spīdīgu virsmu. Tā kā UNGER lupatiņas tiek izgatavotas ar sīkiem mikrošķiedras komponentiem, kas uzsūc 6 reizes vairāk ūdens, nekā sver pati lupatiņa, netīrumi tiek savākti lupatiņā, kuru pēc tam var viegli izskalot. UNGER mikrošķiedras lupatiņas neatstāj nekādas svītras vai kaitinošus diegus uz tīrāmajām virsmām, tās ir ļoti izturīgas (var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā līdz 95 °C vairāk nekā 500 reižu).

Mainīsim attieksmi pret tīrīšanu – rūpēsimies par savu veselību un apkārtējo vidi!

Filtri

Cena