LV

Pintinox

Kvalitatīvi itāliešu galda piederumi – no klasikā stila līdz izsmalcinātam dizainam!

Itāliešu kompānija „Pinti Inox” kopš 1929. gada ražo stilīgus, kvalitatīvus galda piederumus un virtuves piederumus ar zīmola nosaukumu PINTINOX. Izstrādājot jaunas modernas formas, kompānija pielāgojas tirgus pārmaiņām un īpašu uzmanību pievērš izstrādājumu funkcionalitātei un to kvalitātei...

Vairāk par Pintinox

Itāļu kompānija „Pinti Inox” ir dibināta 1929. gadā. Kopš tā laika, ar zīmola nosaukumu PINTINOX, tiek ražoti stilīgi, kvalitatīvi galda piederumi un virtuves piederumi no nerūsējošā tērauda.

 

Šī kompānija ar lieliskām ražošanas tradīcijām arvien pilnveido ražošanas tehnoloģijas. Izstrādājot jaunas modernas formas, tā pielāgojas tirgus pārmaiņām un īpašu uzmanību pievērš izstrādājumu funkcionalitātei un to kvalitātei. Glīti nopulēti galda piederumi vai to komplekti, sakārtoti elegantās kastītēs, ir lieliska un vērtīga dāvana jebkurā gadījumā.

Izsmalcināta dizaina vai klasiskā stila, atsevišķi piederumi vai galda piederumu komplekti, sakārtoti izturīga kartona kastītēs vai solīdās, elegantās koka kastītēs, – tā ir sortimenta dažādība, kas apmierinās pat visizvēlīgāko pircēju.

Filtri

Cena

   

Īpašie piedāvājumi