Preču piegāde ar „Venipak“ kurjeru dienestu

 

Pasūtījuma summa

Līdz 50 €

50 € un vairāk

 

Piegādes cena Latvijas teritorijā

 

3,50

 

3,50

 

Cenā nav iekļauta lielu gabarītu vai liela svara preču (piem. ledusskapju, cepeškrāšņu vai citas lielās sadzīves tehnikas) aiznešas līdz durvīm pakalpojums. Papildus varēsiet izvēlēties liela svara aiznešanas pakalpojumu, pakalpojuma cena 17,67 €

UZMANĪBU. Ja preču grozā esat ievietojuši preces ar norādītiem dažādiem to piegādes termiņiem, preces (atbilstoši Jūsu vēlmēm) nosūtīsim ar atsevišķiem sūtījumiem. Par otro, vēlāk nosūtīto Jūsu pasūtīto preču sūtījumu papildus nebūs jāmaksā – mēs to piegādāsim bez maksas (par precīzāku piegādes datumu Jūs informēs pasūtījumu administrators)

 

Sūtījumus ārvalstīs piegādājam pēc atsevišķas vienošanās.

Preces uz Jūsu norādīto adresi piegādās sūtījumu piegādes dienests („Venipak” kurjers). Vēlamies nodrošināt, ka preces būs piegādātas raiti un operatīvi, tāpēc lūdzam Jūs papildus informācijas lauciņā norādīt datus, kuri var atvieglināt preču piegādi, kā piem.: aizslēdzama kāpņu telpa, druvju kods, aizslēdzami vārti, vajadzība piezvanīt u.tml.

 

Kādā laikā gaidīt piegādi?

Parasti visās Latvijas vietās preces tiek piegādātas darba dienās, laikā no 8 līdz 17.

Mēs vienmēr cenšamies izdarīt tā, lai Jūsu nopirkta prece tiktu piegādāta pēc iespējas ātrāk.

Pasūtot preces uz lielajām Latvijas pilsētām varat izvēlēties precīzāku piegādes laiku darba dienās vai preču piegādi sestdienās.  Ja neizvēlējāties papildus pakalpojumu, t.i. nenorādījāt precīzāku preču piegādes laiku, preces uz šīm pilsētām tiks piegādātas kā arī citās Latvijas vietās, t.i. darba dienās, laikā no 8 līdz 17.