Preču izņemšana Omniva pakomātā

Ja vēlaties pasūtītās preces saņemt Jums izdevīgā laikā, tās varat izņemt OMNIVA pakomātā. Tuvāko pakomātu varēsiet izvēlēties preču pasūtīšanas laikā. OMNIVA pakomāti darbojas katru dienu visu diennakti, bez jebkādiem darba laika ierobežojumiem, tāpēc savas preces varēsiet izņemt Jums izdevīgajā laikā.

  • Preču piegādes cena uz jebkuru Latvijas Republikas teritorijā esošu OMNIVA pakomātu: 2,90€

Pasūtījuma piegāde būs iespējama, ja izvēlētās preces derēs OMNIVA pakomātam atbilstošajos iepakojumos, un to svars nepārsniegs 30 kg. Ja pasūtītās preces nesavietosies vienā iepakojumā, tad ar Jums sazināsies administrators un nospriedīsiet par Jums izdevīgāko preču piegādes veidu (izveidojot divus dažādus iepakojumus, piegādes maksa par otro iepakojumu būs pierēķināta papildus.)

Ja iepakojums būs smagāks par 30 kg vai preces izmēri būs lielāki nekā norādīti, preces piegāde uz OMNIVA pakomātu nebūs iespējama. Par to Jūs informēs administrators.

 

Iepakojuma lielums

Lielākais pieļaujamais OMNIVA iepakojuma svars – 30 kg. Precēm ir jāietilpst iepakojumā, kas atbilst OMNIVA pakomāta kastes lielumiem:

  • S izmērs – 9 cm x 38 cm x 64 cm
  • M izmērs – 19 cm x 38 cm x 64 cm
  • L izmērs – 39 cm x 38 cm x 64 cm

 

Sūtījuma izsekošana internetā

Visus sūtījumus, kuri tiek sūtīti caur OMNIVA pakomātiem, no to izsūtīšanas sākuma iespējams izsekot internetā. Ja vēlēsieties uzzināt, kur atrodas jūsu sūtījums, to varēsiet izdarīt www.omniva.lv mājaslapā.

 

Paziņojums par piegādāto preci

Pēc pasūtījuma piegādes OMNIVA pakomātā, būsiet informēts ar SMS ziņu, kurā tiks norādīts sešu simbolu durvju kods, lai preci varētu saņemt. Lai saņemtu savu preci, šo kodu vajadzēs ievadīt OMNIVA pašapkalpošanas terminālī.

 

Pasūtījuma izņemšana

Pasūtījumu izņemšana OMNIVA pakomātos ir pavisam ātra un ērta. Pakomāta ekrānā norādītā informācija ir skaidra un saprotama, tāpēc sūtījumu izņemšana no pakomāta, prasīs ne vairāk kā 15 sekundes Jūsu laika.

  • Saņemot SMS ziņu, ejiet pie OMNIVA pakomāta, kurš norādīts SMS ziņā
  • Pakomāta ekrānā izvēlieties valodu, pēc tam nospiediet “Izņemt sūtījumu”
  • Ievadiet SMS ziņā saņemto kodu
  • Paņemiet sūtījum no kastes, kura atveras automātiski un aizveriet durvis

Ja vēl nav bijusi iespēja lietot sūtījumu izņemšanu no OMNIVA pakomātiem, izskatiet pakomāta lietošanas instrukciju:

Kā izņemt apmaksātu sūtījumu >>

Kā izņemt sūtījumu, apmaksājot to ar bankas karti pakomātā >>

 

Sūtījumu uzglabāšanas laiks

OMNIVA pakomātos sūtījumi tiek uzglabāti 7 kalendārās dienas, sākot ar ziņojuma, par piegādi uz izvēlēto OMNIVA pakomātu, saņemšanas brīža. Par piegādi, tiksiet informēti ar SMS ziņu, kurā saņemsiet pakomāta durvju atvēršanas kodu. Tikai ar šo kodu varēsiet izņemt sūtījumu no norādītā pakomāta. Saglabājiet durvju atvēršanas kodu līdz brīdim, kamēr izņemsiet savu pasūtījumu. Pasūtījumi, kuri netiek izņemti 7 kalendāro dienu laikā, tik atgriest sūtītājam.