Preču piegāde

Pasūtītās preces interneta veikalā imperija.lv piegādājam visā Latvijā, un Jūsu ērtībām piedāvājam šādus piegādes veidus:

 • piegāde mājās (“Venipak” kurjerdienests);
 • preču saņemšana “Omniva” pakomātā.

Visiem pasūtījumiem, kuru vērtība nesasniedz 10 €, piemēro administrēšanas maksu 1,49 € apmērā. 

 

Piegādes laiks

Parasti visās Latvijas vietās preces tiek piegādātas darba dienās laikā no plkst. 8.00 līdz 17.00. Mēs apņemamies pielikt visas pūles, lai Jūsu izvēlētā prece tiktu piegādāta pēc iespējas ātrāk, tāpēc, pērkot mūsu interneta veikalā preces, kuru piegādes termiņš ir norādīts 1–2 darba dienas, 99 % gadījumu šīs preces saņemsiet 12 darba dienu laikā.

 • Ja pasūtījumu grozā esat ielikuši visas preces, pie kurām ir norādīts piegādes termiņš 1–2 darba dienas, varēsiet izvēlēties precīzāku vēlamo piegādes datumu (no 7 tuvākajām darba dienām). Ja vēlamais piegādes datums netiks izvēlēts, preces piegādāsim 1–2 darba dienu laikā.
 • Ja pasūtījumu grozā esat ielikuši preces ar norādītiem dažādiem piegādes termiņiem, preces (pēc Jūsu vēlēšanās) nosūtīsim atsevišķos sūtījumos. Par otro, vēlāk nosūtīto Jūsu pasūtīto preču sūtījumu papildus nebūs jāmaksā – ar “Venipak” kurjerdienesta starpniecību to piegādāsim bez maksas. Par precīzāku piegādes datumu Jūs informēs pasūtījumu administrators.

Piezīme: dažreiz preču piegādes laiku var ietekmēt ārēji faktori (kurus mēs nevaram kontrolēt), tāpēc, ja Jūsu pasūtījuma izpildes laikā iekrīt svētku dienas, piegādes termiņš var pagarināties par 3–5 darba dienām. Pirmssvētku laikā preces iesakām pasūtīt savlaicīgi.
Ja mūsu noliktavā šobrīd nav preces, bet gaidām sūtījumu no piegādātāju noliktavām Eiropā, pie preces tiek norādīts ilgāks piegādes termiņš, kas var svārstīties no 1 līdz 6 nedēļām. Tomēr atsevišķos gadījumos preču piegāde var prasīt ilgāku laiku, piemēram, neparedzētu apstākļu gadījumā, kad preču piegādes termiņi pagarinās preču ražotāja, piegādātāja vai pārvadātāju vainas dēļ. Tādā gadījumā veikals neuzņemas atbildību par preču kavēšanos.

SVARĪGI. Pasūtītās preces piegādes laiks tiek aprēķināts no pasūtījuma apstiprināšanas, proti, kad pasūtījums ir pārbaudīts un ir saņemts maksājums par precēm (izņemot pasūtījumus, kad tiek izvēlēta samaksa skaidrā naudā, piegādājot preci). Par apstiprinātu pasūtījumu un uzsāktu pasūtījuma izpildi informēsim Jūs e-pastā.

 

VENIPAK KURJERDIENESTS – PREČU PIEGĀDE JŪSU MĀJĀS / BIROJĀ

Pasūtot par 35 € un vairāk, piegādājam BEZ MAKSAS

Pasūtot līdz 35 €, piegādes cena ir 2,50 €

Jūsu norādītajā adresē preces piegādās sūtījumu pārvadājumu dienests (“Venipak” kurjers). Lai nodrošinātu, ka preces tiek piegādātas raiti un operatīvi, lūdzam Jūs papildu informācijas laukā norādīt tādus datus, kas var atvieglot piegādi, piem.: slēdzama kāpņu telpa, durvju kods, slēdzami vārti, pirms ierašanās piezvanīt u. tml.

SVARĪGI! Pieņemot sūtījumu, pārbaudiet tā stāvokli. Ja pamanāt, ka iepakojums ir bojāts (slapjš, saburzīts u. tml.), lūdzam atteikties no sūtījuma un ar parakstu neapstiprināt tā pieņemšanu. Informējiet mūs pa tālruni vai e-pastu par sūtījumu, no kura esat atteicies.

 

OMNIVA PAKOMĀTI – SAŅEMIET SŪTĪJUMU PAŠAPKALPOŠANĀS TERMINĀĻOS

Preces tiek piegādātas uz jebkuru Latvijas teritorijā esošo OMNIVA pakomātu.Tuvāko pakomātu varēsiet izvēlēties preču pasūtīšanas brīdī. OMNIVA pakomāti darbojas katru dienu, visu diennakti, bez darba laika ierobežojuma, tāpēc savas preces varēsiet saņemt sev ērtā laikā.

 • 2,90 € piegādes cena
  • 1,80 € –pakomātā maksājot par precēm ar bankas karti (papildu pakalpojums)

Pasūtījuma piegāde tiks veikta, ja izvēlētās preces ietilps OMNIVA pakomātiem atbilstošā iepakojumā, bet svars nepārsniegs 30 kg. Ja pasūtītās preces neietilps vienā iepakojumā, ar Jums sazināsies tīmekļa vietnes administrators un varēsiet vienoties par Jums piemērotāko preču piegādes veidu (sagatavojot divus atsevišķus iepakojumus, piegādes maksa par otro iepakojumu tiek aprēķināta papildus).

Ja sūtījums būs smagāks par 30 kg vai preces gabarīti būs lielāki nekā tālāk norādītie, preces piegāde uz OMNIVA pakomātu nebūs iespējama. Par to Jūs informēs tīmekļa vietnes administrators.

Sūtījuma izmērs

Maksimāli pieļaujamais OMNIVA sūtījuma svars – 30 kg. Precēm ir jāietilpst iepakojumā, kas atbilst OMNIVA skapīšu izmēriem:

 • S izmērs: 9 cm x 38 cm x 64 cm
 • M izmērs: 19 cm x 38 cm x 64 cm
 • L izmērs: 39 cm x 38 cm x 64 cm

Paziņojums par piegādātu sūtījumu

Pēc sūtījuma piegādes uz OMNIVA pakomātu tiksiet informēts ar īsziņu un e-pastā saņemsiet, kurā tiks norādīts durvju kods sūtījuma saņemšanai. Šis kods būs jāievada OMNIVA pašapkalpošanās terminālī, saņemot sūtījumu.

Sūtījuma saņemšana

Sūtījumu saņemšana OMNIVA pakomātos ir ļoti ātra un ērta. Informācija pakomāta ekrānā ir sniegta skaidri un saprotami parastam lietotājam, tāpēc sūtījuma saņemšana no pakomāta jums prasīs ne vairāk kā 15 sekundes.

 • Pēc īsziņas saņemšanas mobilajā tālrunī dodieties uz īsziņā norādīto OMNIVA pakomātu.
 • Pieskaroties ekrānam, izvēlieties valodu un nospiediet “Saņemt sūtījumu”.
 • Ievadiet īsziņā norādīto sūtījuma saņemšanas kodu.
 • Paņemiet sūtījumu no automātiski atvērtā pakomāta nodalījuma un aizveriet durtiņas.
 • Lai saņemtu sūtījuma kvīti, ekrānā nospiediet JĀ.

Sūtījuma saņemšana, maksājot ar bankas karti pakomātā

Dodieties uz īsziņā norādīto OMNIVA pašapkalpošanās termināli.

 • Pakomāta ekrānā izvēlieties valodu, pēc tam nospiediet “Saņemt sūtījumu”.
 • Ievadiet īsziņā saņemto durvju kodu.
 • Kad pakomāts pieprasa samaksāt par sūtījumu, veiciet maksājumu ar bankas karti. Maksājumu terminālis atrodas zem ekrāna.
 • Kad atveras termināļa nodalījuma durtiņas, paņemiet sūtījumu, aizveriet durtiņas un apstipriniet darbību termināļa ekrānā.
 • Lai saņemtu sūtījuma kvīti, ekrānā nospiediet JĀ.

Sūtījumu glabāšanas laiks

OMNIVA pakomātā sūtījums tiek glabāts 7 kalendārās dienas pēc paziņojuma saņemšanas par to, ka pasūtījums ir piegādāts uz OMNIVA pakomātu un to jau var saņemt. Par piegādātu pasūtījumu tiksiet informēts ar īsziņu, kurā tiks norādīts pakomāta durvju kods. Tikai ar šo kodu varēsiet saņemt sūtījumu norādītajā pakomātā. Saglabājiet durvju kodu līdz brīdim, kad saņemsiet pasūtījumu no pakomāta. Ja sūtījums netiks izņemts 7 kalendāro dienu laikā, tas tiks nosūtīts atpakaļ mums.

Ja pēc sūtījuma izņemšanas no pakomāta pamanāt, ka iepakojums ir bojāts (slapjš, saburzīts u. tml.), lūdzam paziņot par to mums pa tālruni vai e-pastu.