Kā iepirkties?

Kā iepirkties?

Iepirkšanās interneta veikalā Imperija.lv ir ātra, droša un vienkārša. Izvēlieties preci, kas Jums patīk, un spiediet preces lapā esošo pogu Ielikt grozā”. Ja vēlaties apskatīt un pasūtīt vēl kādu preci, spiediet „Atgriezties un apskatīt vairāk preču” (ar pārējām izvēlētajām precēm dariet visu tieši tāpat). Varat turpināt pārlūkot veikala preces – izvēlētā prece paliks „Preču groza” atmiņā. Ja vēlaties pirkt preci uzreiz, spiediet „Pirkt izvēlētās preces”.

Lai pārskatītu izvēlēto preču sarakstu un koriģētu pasūtījumu (palielinātu izvēlēto preču skaitu vai dzēstu kādu preci), nospiediet ekrāna augšējā labajā pusē esošo pogu „Preču grozs”.

Tad spiediet pogu „Pirkt izvēlētās preces”. Nonāksiet Pircēja datu logā, kurvajadzēs Pieslēgties (ja jau esat reģistrējies) vai Piereģistrēties (ja iepērkaties pirmoreiz). Šī informācija ir nepieciešama, lai mēs varētu piegādāt Jūsu pasūtītās preces. Ja pasūtīsiet preces ar piegādi Rīgā, Jūs varēsiet izvēlēties sūtījuma piegādes laiku sestdienā no plkst. 8.00 līdz 17.00 (papildu pakalpojums). Ja neizvēlēsieties šo piegādes laiku, preces Rīgā tiks piegādātas tāpat kā citās Latvijas vietās, t. i., darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00.

Izvēlieties maksāšanas veidu, pārskatiet „Piegādes informāciju”. Tālāk spiediet pogu Turpināt”, kur varēsiet Apstiprināt pasūtījumu. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas noteikti iepazīstieties ar mūsu interneta veikala Noteikumiem.

Apstiprinot pasūtījumu, nonāksiet Samaksas sadaļā.

  • Ja kā maksāšanas veidu izvēlējāties „Internetbanku”, nonāksiet drošā bankas serverī, kur varēsiet veikt maksājumu (vairāk par to sadaļā: „Droša iepirkšanās”).
  • Ja izvēlējāties maksāšanas veidu „Skaidrā naudā, saņemot preces”, tad apstiprināt, ka maksāsiet kurjeram skaidrā naudā, kad viņš piegādās Jūsu pasūtītās preces.


Meklējot noteiktas preces mūsu interneta veikalā, labi noder preču filtrs. Piemēram, Jūs meklējat pannu. Vēlaties, lai tā būtu ar nepiedegošu pārklājumu, noņemamu rokturi un būtu piemērota indukcijas plītij. Veiciet šādus soļus: izvēlieties Virtuves trauki >> Pannas. Loga kreisajā sānā tiks parādīts filtru saraksts. Filtrā „Īpašības” atzīmējiet: >> Nepiedegošs pārklājums >> Piemērota indukcijas plītīm >> Noņemams rokturis. Izvēlieties citus, meklējamai precei atbilstošus atlases kritērijus, pēc kuriem sistēma atlasīs visas pannas. Izmantojiet filtru pēc atlases kritērijiem, vienmēr atzīmējot tos rindas kārtībā no augšas uz leju. Izmantojot atlases filtru, preču meklēšana mūsu interneta veikalā būs ātrāka un efektīvāka.

Ja zināt, kuras firmas preces Jums vajag, tās uzreiz varat izvēlēties pēc zīmola nosaukuma. Turpmāk, ātrākai preces meklēšanai, izmantojiet preču filtru pēc atlases kritērijiem.

Ja preces šobrīd nav noliktavā, piegādes termiņš var būt ilgāks un svārstīties no 1 līdz 6 nedēļām. Katras preces piegādes termiņš ir norādīts blakus preces logā esošajai pogai Ielikt grozā”. Ja pie preces, kas Jums patīk, ir norādīts „Šīs preces piegādes termiņš ir ilgāks (1–6 nedēļas), veiciet tos pašus preces pasūtīšanas soļus – ar Jums sazināsies interneta vietnes administrators un informēs par plānoto preces piegādes termiņu. Jūs varat atsūtīt mums arī pieprasījumu, spiežot norādi >> „Vai ir jautājumi? Rakstiet”, un mēs informēsim, kad plānojam saņemt Jūs interesējošo preci.


Līguma noslēgšana

Pasūtījuma apstiprināšanas lapā Jums būs jāatzīmē, ka esat iepazinies ar iepirkšanās noteikumiem mūsu interneta veikalā. Šie noteikumi ir pirkuma līgums. To iesakām ne tikai izlasīt, bet arī izdrukāt (līgums laika gaitā var mainīties, tāpēc būtu labi, ja Jums būtu izdrukāts iepirkšanās dienas līguma eksemplārs). Nospiežot pogu „Apstiprināt pasūtījumu”, Jūs apstiprināt preču grozā ievietoto preču pasūtījumu. Uzreiz pēc Pasūtījuma nosūtīšanas Jūs saņemsiet apstiprinājumu, ka pasūtījums ir saņemts un pieņemts. Pirkuma līgums stājas spēkā ar brīdi, kad mēs saņemam paziņojumu no bankas par maksājuma veikšanu (izņemot pasūtījumus, kuriem izvēlētais maksāšanas veids ir samaksa skaidrā naudā, kurjeram piegādājot preci).


Cenas

Visas interneta vietnē norādītās cenas ir gala cenas, proti, tajās jau ir iekļauts likumā paredzētais PVN.

 

Piegādes izmaksas

Visā Latvijas teritorijā BEZ MAKSAS piegādājam preces, kuru pasūtījuma summa ir 35 € un vairāk.

Ja pasūtīto preču summa ir mazāka par 35 €, piegāde maksās:

         2,50 € - Venipak kurjers

         2,90 € - Omniva pakomāti. 1,40 € papildu pakalpojums – pakomātā maksājot par precēm ar bankas karti.

 

Maksāšanas veidi

- Skaidrā naudā kurjeram, kas piegādā preces 

- Ar parastu bankas pārskaitījumu uz mūsu kontu

- izmantojot internetbanku saite uz banku”:

  • „Swedbank” AS
  • AB „SEB bankas”
  • Nordea
  • Citadele

Šie visi maksāšanas veidi ir pilnīgi droši.

 

Piegādes termiņi

Katras preces piegādes termiņš ir norādīts zem preces logā esošās pogas „Ielikt grozā”.
Parasti preces tiek piegādātas 1–2 darba dienu laikā. Neparedzētu apstākļu gadījumā piegādes laiks var aizņemt 2–3 darba dienas ilgāk. Vairāk informācijas par piegādi atradīsiet sadaļā: „Preču piegāde”

Ja šobrīd noliktavā nav preces, taču gaidām sūtījumu no piegādātāju noliktavām Eiropā, pie preces tiek norādīts ilgāks piegādes termiņš, kas var svārstīties no 1 līdz 6 nedēļām.

Jūs varat precizēt preces piegādes termiņu vai uzdot citus radušos jautājumus arī pirms preces pasūtīšanas. Nosūtiet mums pieprasījumu, nospiežot pie preces cenas esošo norādi „Vai ir jautājumi? Rakstiet”, un mēs sniegsim Jums interesējošo informāciju.

Atsevišķos gadījumos preču piegāde var aizņemt ilgāku laiku, proti, piegādes laiks pagarinās neparedzētu apstākļu gadījumā, piemēram, preču piegādes termiņi pagarinās preču ražotāja, piegādātāja vai pārvadātāju vainas dēļ (par to informē interneta vietnes administrators). Informāciju par pasūtījuma izpildi vienmēr varat apskatīt, pieslēdzoties savam Profilam interneta vietnē Imperija.lv.