Bezmaksas piegāde

Imprerija.lv interneta veikalā pasūtītās preces piegādājam visā Latvijā un Jūsu ērtībām piedāvājam šos piegādes veidus:

Preču piegādes veidi

Preču piegādes cenas

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no pasūtīto preču summas.

 

Ja pasūtāt preces:

  • no 35 € un vairāk, piegāde ir BEZ MAKSAS;
  • līdz 35 €, piegāde maksās 3 €;
  • piegāde uz Omniva pakomātiem 3 €;
  • norēķināšanās Omniva pakomātā ar karti, papildus 1.40 €.


UZMANĪBU. Ja preču grozā esat ievietojuši preces ar norādītiem dažādiem to piegādes termiņiem, preces (atbilstoši Jūsu vēlmēm) nosūtīsim ar atsevišķiem sūtījumiem. Par otro, vēlāk nosūtīto Jūsu pasūtīto preču sūtījumu papildus nebūs jāmaksā – mēs to piegādāsim bez maksas (par precīzāku piegādes datumu Jūs informēs pasūtījumu administrators).


Sūtījumus ārvalstīs piegādājam pēc atsevišķas vienošanās.

Kurā laikā gaidīt pasūtītās preces?

Parasti visās vietās Latvijā preces piegādā darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00. Mēs vienmēr cenšamies, lai Jūsu iegādātās preces tiktu piegādātas pēc iespējas ātrāk.

Ja pasūta preces ar piegādi Rīgā, var izvēlēties preču piegādi sestdienā. Ja neizvēlas šo papildu pakalpojumu, t. i., nenorāda preču piegādi sestdienā, preces Rīgā tiks piegādātas tāpat kā citās Latvijas vietās, t. i., darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00.

 

Piegādes laiks

Mēs apņemamies pielikt visas pūles, lai Jūsu izvēlētā prece tiktu piegādāta iespējami ātrāk, tāpēc, pērkot mūsu interneta veikalā preces, kuru piegādes termiņš ir norādīts 1–2 darba dienas, 99 % gadījumu šīs preces saņemsiet 1–2 darba dienu laikā. Preces uz Jūsu norādīto adresi piegādās sūtījumu piegādes dienests (kurjers).

Lai nodrošinātu raitu un operatīvu preču piegādi, papildinformācijas laukā lūdzam norādīt datus, kas atvieglos piegādi, piemēram: slēdzama kāpņu telpa, durvju kods, slēdzami vārti, nepieciešamība pirms ierašanās piezvanīt u. tml.

Piezīme: dažreiz preču piegādes laiki var mainīties ārēju faktoru dēļ (kurus mēs nevaram kontrolēt), tāpēc, jaJūsu pasūtījuma izpildes laikā ir svētku dienas, piegādes laikam pieskaitiet 1–2 dienas. Garajās svētku dienās, piemēram, Ziemassvētkos, Lieldienās u. tml., piegādes laikam pieskaitiet 3–4 dienas vai pirmssvētku laikā iesakām pasūtīt preces agrāk.

Ja šobrīd noliktavā nav preces, taču gaidām sūtījumu no piegādātāju noliktavām Eiropā, pie preces tiek norādīts ilgāks piegādes termiņš, kas var svārstīties no 1 līdz 4 nedēļām.


Jūs varat precizēt preces piegādes termiņu vai uzdot citus radušos jautājumus arī pirms preces pasūtīšanas. Nosūtiet mums pieprasījumu, nospiežot pie preces cenas esošo norādi „Vai Jums ir jautājumi? Rakstiet“, un mēs sniegsim Jums interesējošo informāciju.

Atsevišķos gadījumos preču piegāde var aizņemt ilgāku laiku. Proti, piegādes laiks pagarinās neparedzētu apstākļu gadījumā, piemēram, preču piegādes termiņi pagarinās preču ražotāja, piegādātāja vai pārvadātāju vainas dēļ.

Pasūtītās preces piegādes laiks tiek aprēķināts no pasūtījuma apstiprināšanas, proti, kad pasūtījums ir pārbaudīts un ir saņemta samaksa par precēm (izņemot pasūtījumus, kuriem izvēlētais maksāšanas veids ir samaksa skaidrā naudā, piegādājot preci). Informāciju par pasūtījuma izpildi vienmēr varat apskatīt, pieslēdzoties savam Profilam“ interneta vietnē Imperija.lv.