Par mums

Mēs esam pasaulē pazīstamu slavenu virtuves tehnikas, trauku, virtuves piederumu un aksesuāru preču zīmolu pārstāvji, nodrošinām to vairumtirdzniecību un tirdzniecību internetā Baltijas valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā) un mazumtirdzniecību Lietuvā.

Mums ir liela pieredze virtuves tehnikas un trauku tirdzniecības nozarē, tāpēc veiksmīga sadarbība ar uzticamiem partneriem ārzemēs un ilggadīga to preču zīmolu pārstāvniecība ir sekmējusi mūsu attīstību citās Baltijas valstīs:

   ▪  1996. Gadā dibināts uzņēmums. Sadzīves tehnikas imports, mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība Lietuvā

   ▪  kopš 2008.gada – varumtirdzniecība Latvijā

   ▪  kopš 2009. gada – interneta tirdzniecība Lietuvā  (imperija.lt)

   ▪  kopš 2013.gada – interneta tirdzniecība Latvijā (imperija.lv)

   ▪  kopš 2017. gada – interneta tirdzniecība Igaunijā (domo.ee)

Ilggadīga pieredze, specializācija un vēlme attīstīties deva iespēju kļūt par mūsdienīgu uzņēmumu, kas spēj profesionāli un kvalitatīvi apmierināt ikviena pircēja vajadzības.

www.imperija.lv interneta veikals ir vieta, kurā var atrast visu, ko vajag ikvienam no mums - no tējkarotes līdz sadzīves tehnikai virtuvē… Šeit tiek piedāvāti zināmi Vācijas, Zviedrijas, Šveices, Austrijas un Lielbritānijas ražotāji, kuru produkti ir pelnījuši ne vienu balvu, kuras tiek piešķirtas ar ekskluzīvu dizainu, funkcionalitāti un novātoriskiem risinājumiem. Šeit ražotāju vārds jau ir garantija, kas apliecina, ka prece kalpos ilgi un uzticami.

Pircējiem garantējam ērtu preču meklēšanu un pievilcīgas cenas, drošu iepirkšanos un dažādus, Jums ērtus,  maksājuma par precēm veidus, kā arī ātru preču piegādi uz jūsu mājām vai biroju. Jums ērtā laikā varat saņemt pasūtījumu arī sev tuvākā pakomātā.

www.imperija.lv interneta veikalā bieži norisinās dažādas akcijas un izpārdošanas, šeit vienmēr ir daudz atlaižu un speciālu piedāvājumu, tāpēc piedāvājam pietiekties mūsu jaunumu saņemšanai un pirmjiem uzzināt par visiem jaunumiem. Aicinām iegriezties un izvēlēties to, ko vajag tieši Jums.

 

SADARBĪBA

Priecājamies par sekmīgām biznesa attiecībām ar jau esošiem Latvijas un Lietuvas partneriem. Aicinām sadarboties arī citus Latvijas uzņēmumus, esam pārliecināti, ka ik gadu paplašināms un atjaunināms mūsu preču sortiments nodrošinās sekmīgu un ilggadīgu abpusēji labu sadarbību, kas ir balstīta uz cieņu un uzticību. 

 

Tos, kuri vēlas sadarboties, aicinām sazināties pa e-pastu info@e-v.lt vai telefonu +37044779200