LV

ELO

Kvalitatīvi virtuves trauki un aksesuāri no Vācijas – tas, kas vajadzīgs katram no mums!

Konsekventa tiekšanās pēc kvalitātes un jauninājumu meklēšana ir ceļš, pa kuru vairāk nekā 70 gadu sekmīgi dodas uzņēmums ELO, piedāvājot patērētājiem plašu, kvalitatīvu izstrādājumu klāstu, - lai ēdienu gatavošana virtuvē dāvātu prieku un kļūtu par patīkamu nodarbošanos...

Vairāk par ELO

Vācu uzņēmuma ELO devīze – „Augstas kvalitātes, funkcionāla un gaumīga dizaina virtuves trauki amatieriem un profesionāļiem”.

Šīs vācu firmas produkcijas kvalitāti nosaka trauku pamatne. ELO katliem, pannām un sautējamiem katliem ir nerūsējošā tērauda 18/10 markas siltumu uzturoša pamatne. Pamatne ir veidota tā, lai siltuma avota nodotais karstums sadalītos ātri un vienmērīgi. Tādējādi tiek nodrošināta vienmērīga siltuma sadale, kas nodrošina lieliskus gatavošanas rezultātus. Trauki ar siltumu uzturošo pamatni ļauj mums cept bez taukvielām vai izmantot tās pavisam nelielā daudzumā, sautēt nelielā ūdens daudzumā, saglabājot produktu uzturvērtību un taupot enerģiju.

Tradicionāla tiekšanās pēc kvalitātes un jauninājumu meklēšana ir ceļš, pa kuru vairāk nekā 70 gadu dodas uzņēmums ELO, piedāvājot plašu, ļoti kvalitatīvu, pēc jaunākajām tehnoloģijām izgatavotu izstrādājumu klāstu.

ELO – tas, kas vajadzīgs katram no mums!
Filtri
Diemžēl Jūsu izvēlētajiem filtriem atbilstošu preču nav. Pamēģiniet atteikties no vienas vai vairākām filtra vērtībām un filtrēt vēlreiz.