Jaunums
-20%
Art. nr. 9900421506

FOPPAPEDRETTI saliekamais žāvētājs "Ursus"

Ražotājs - FOPPAPEDRETTI (Itālija)
Piegāde - 1-2 darba dienas Bezmaksas!
Atlikušais preču daudzums - 1 gab.
€ 369,00 Akcija ir spēkā līdz 10.10.2023  € 295,20
Daudzums
Ielikt grozā
PIEVIENOT FAVORĪTIEM

Neatkarīgi no tā, vai dzīvojat viens vai ir liela ģimene, Foppapedretti saliekamais žāvētājs ir lieliska izvēle ikvienai mājai! Foppapedretti vārds simbolizē augstu kvalitāti, ērtu lietošanu un elegantu stilu.

Foppapedretti saliekamais veļas žāvētājs "Ursus" ir izturīgs, bet tajā pašā laikā ļoti ergonomisks statīvs mitru drēbju žāvēšanai telpās vai ārā, un tas ir regulējams atkarībā no pakarināmās veļas daudzuma. Kājas ir izgatavotas no krāsota dižskābarža masīvkoka, bet rāmji ar veļas stieņiem ir izgatavoti no krāsota alumīnija, kas garantē 100% izturību pret rūsu.

Centrālo veļas žāvēšanas rāmi var noņemt un izmantot vēlamajā augstumā atkarībā no veļas izmēra. Pēc izvēles pieejamie atvāžamie priekšējais un sānu žāvēšanas rāmji ir aizslēdzami, un tos var izmantot atkarībā no žāvējamās veļas daudzuma un garuma. Veļas žāvēšanai paredzēto stieņu kopējais garums ir līdz pat 33 metriem, kas nodrošina ārkārtīgi lielu veļas pakarināšanas telpu. "Ursus" veļas žāvētāju ir viegli pārvietot, pateicoties riteņiem, kas ir sīki pārdomāti un kurus var viegli salocīt. Četri gumijas riteņi (2 no tiem ir ar bremzēm) novērš skrāpējumus uz grīdas, pārvietojot žāvētāju gan salocītu, gan ar pakārtu veļu. Ar vieglu pēdas pieskārienu bloķējiet riteņus un piešķiriet veļas žāvētavai vēl lielāku stabilitāti!

Pat šaura vieta aiz durvīm ir pietiekama, lai uzglabātu salocītu un neizmantotu "Ursus" žāvētāju, jo tas aizņems tikai 18 cm vietas, tāpēc tas lieliski iederēsies jebkurā šaurā nišā vai skapī. Tas viss garantē ērtu veļas žāvēšanu un ļoti taupīgu vietu, pašpietiekamu un stabilu salocītu konstrukciju.

Foppapedretti, kas ražots Itālijā saskaņā ar visaugstākajiem Eiropas standartiem, ir labākais veids, kā žāvēt veļu, izvairoties no elektriskā žāvētāja ekspluatācijas izmaksām un ērtas iecienītāko apģērbu saraušanās.

 

  • Funkcionāls, spēcīgs un stabils salokāms veļas žāvētājs
  • Pielāgots atbilstoši pakarināmās veļas daudzumam un izmēram
  • Kājas izgatavotas no krāsota dižskābarža masīvkoka, šarnīri ar stieņiem no krāsota alumīnija
  • Kopējais stieņu garums ir 33 metri - liela platība veļas žāvēšanai
  • Salocītā veidā žāvētājs ir tikai 18 centimetrus plats
  • 4 gumijas riteņi (ieskaitot 2 ar bremzēm), lai viegli pārvietotu žāvētāju kopā ar veļu vai pēc salocīšanas
  • Izmēri:

        nesalocīts: (augstums x platums x dziļums) 164 x 176 x 80 cm
        salocīts: (augstums x platums x dziļums) 164 x 18 x 55 cm

  • Svars: 13 kg
  • Krāsa: valrieksts
  • Ražots Itālijā
Attēlā redzamās preces tonis nedaudz var atšķirties, savukārt aprakstā ir sniegta vispārīga informācija, tādēļ ne visas preces īpašības var tikt norādītas.