Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Steuber

0 preces

Stilīgi termosi kafijai un tējai ir ērts un, protams, ekonomiski izdevīgs risinājums, kas dod iespēju izbaudīt karsto dzērienu jebkurā dzīves situācijā.

0 preces

Atvainojiet, šajā kategorijā nav preču.

Kvalitatīvi termosi – praktiskiem cilvēkiem

Dodoties piknikā, salstot autobusu pieturā vai gatavojoties doties garā pastaigā, patiešām gribas sasildīties un mājīgā atmosfērā izbaudīt tasi karstas kafijas vai tējas. Mūsu veikala klāstā atradīsiet ļoti kvalitatīvas un stilīgas dažādu termosu variācijas, kas palīdzēs nenosalst, jo vienmēr pa rokai būs patīkami silts iecienītais ēdiens vai tase karstas kafijas. Turklāt jāatzīmē, ka termosi, kas atspoguļo mūsdienu ražošanas tehnoloģijas, lieliski pilda ne tikai karstā, bet arī aukstā dzēriena vai ledus kubiņu uzglabāšanas funkciju. Tātad universāls termoss noteikti noderēs ne tikai aukstajā sezonā, bet arī karstā vasaras dienā. 

 

Termosi, kas atbilst individuālām vajadzībām

Pirmkārt, ja nolemjat iegādāties termosu, jāpievērš uzmanība termosa tilpumam, siltuma un aukstuma saglabāšanas rādītājiem. Ja plānojat uz darbu vai lekcijām ņemt līdzi termosu, tad vajadzētu izvēlēties stilīgu neliela tilpuma un eleganta dizaina termosu vai termokrūzi. Neliela tilpuma termosi kafijai neaizņem daudz vietas un ir ideāli piemēroti ikdienas lietošanai. Ja meklējat ceļojuma termosu, ieteicams izvēlēties 1 litra vai vēl lielāka tilpuma termosu ar integrētu krūzi un pēc iespējas augstāku karstā ūdens siltuma saglabāšanas rādītāju. Mūsu klāstā atradīsiet dažāda tilpuma un dizaina kafijas un tējas termosus no tādiem zināmiem ražotājiem kā HELIOS, GUSTA un citiem zīmoliem, kas vienmēr garantē ļoti augstu produktu kvalitāti.

 

Funkcionāli pārtikas termosi

Imperija.lv tējas un kafijas termosu klāstu papildina solīda pārtikas termosu izvēle. Pārtikas termosi, ko atradīsiet mūsu veikalā, ir balstīti uz jaunākajām termosu ražošanas tehnoloģijām. Mēs saviem klientiem varam piedāvāt arī GEFU zīmola pārtikas termosus, kas papildināti ar nerūsējošā tērauda karotēm. Ekskluzīva dizaina termosi ar dubultām sieniņām var saglabāt ēdienu karstu līdz 6 stundām, un aukstu – līdz 24 stundām. Tātad šie universālie termosi ļauj baudīt ne tikai karstu ēdienu, bet arī svaigus kokteiļus ar ledus kubiņiem. Labākie termosi pārtikai, karstajiem un aukstajiem dzērieniem, ko atradīsiet mūsu klāstā, noteikti atbildīs individuālajām vēlmēm un patīkami pārsteigs ar inovatīvām īpašībām, kas nodrošina maksimālu termosa lietošanas komfortu.

 

Galda termosi – praktiska ideja brokastu galdam

Daudziem cilvēkiem galda termosi saistās ar viesnīcām vai kafejnīcām. Tomēr jāatzīmē, ka galda termosi tējai vai kafijai ir ideāls risinājums arī privātmājā, kas noteikti palīdzēs ietaupīt laiku un ļaus baudīt kafiju vai tēju, kas neatdziest. Imperija.lv klāstā ir profesionāli termosi, kas ideāli piemēroti birojam, ēdināšanas vai izmitināšanas iestādēm. Termosu izvēles iespējas mūsdienās ir ļoti plašas, tāpēc apmeklējiet mūsu veikalu, lai iepazītos ar modernu un mūsdienīgu termosu klāstu.