Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

KELA

3 preces

Kafijas un tējas tases, vīna un šampanieša glāzes, kristāla glāzes un stilīgas pudeles, ko atradīsiet Imperija.lv veikalā, uzreiz pārsteigs ar unikālu, līdz sīkumiem pārdomātu dizainu, kas garantē ilgmūžīgumu un nevainojamu kvalitāti.

3 preces
Krūzes un glāzes, no kurām dzert ir garšīgi

Mūsu klāstā ir ļoti oriģinālas glāžu un krūžu idejas, kas sniedz vislielāko prieku, baudot karstu, aukstu vai viegli apreibinošu dzērienu, tāpēc laipni aicinām apmeklēt mūsu veikalu un iepazīties tuvāk.

 

Lieliskas tases īpašiem kafijas dzeršanas rituāliem

Tējas un kafijas tasēm ir jābūt ērtām, funkcionālām, lieliskām un, protams, stilīgām. Mūsu klāstā atradīsiet ļoti plašu visdažādāko krūzīšu klāstu, ko papildina inovatīvas īpašības, kas neapšaubāmi nodrošina maksimālu tējas vai kafijas degustācijas komfortu. Elegantas porcelāna tases ar apakštasi, universālas dubultā stikla krūzītes, stilīgas Nīderlandes ražotāja GUSTA kafijas krūzītes ar statīvu, funkcionālas LACOR ceļojuma krūzes un daudzas citas patīkami pārsteidzošas izvēles gaida Jūs tikai Imperija.lv veikalā.

  

Laika ietekmei nepakļāvīgas šampanieša un vīna glāžu idejas

Visas glāzes vīnam, šampanietim vai dārgiem dzērieniem, ko atradīsiet mūsu veikalā, izstaro nevainojamu estētiku. Tiem, kas iecienījuši standarta, laika ietekmei nepakļāvīgas glāzes, noteikti patiks GUSTA zīmola vīna, kokteiļu vai šampanieša glāzes. Turklāt Imperija.lv klāstā ir šampanieša, viskija, vīna un kokteiļu glāzes, kas izceļas tikai ar šīm glāzēm raksturīgu, smalki ekstravagantu dizainu. 

 

Imperija.lv pudeles – moderna stila izpausme

Stilīgi vajadzētu dzert ne tikai kafiju vai dzirkstošos dzērienus, bet arī ūdeni. Ūdens pudeles, ko atradīsiet mūsu veikalā, ne tikai ideāli veic ūdens uzglabāšanas funkciju, bet arī uzreiz kļūst par ļoti stilīgu modes izpausmi. Lielākā daļa pudeļu, ko atradīsiet mūsu veikalā, ir piemērotas gan karstajiem, gan aukstajiem dzērieniem, tāpēc, iegādājoties vienu pudeli, varēsiet baudīt gan atspirdzinošu ūdeni, gan patīkami sildošus karstos dzērienus. Mūsu klāstā ir ūdens pudeles no tādiem pasaulē zināmiem zīmoliem kā GUSTA, LACOR, GEFU u. c. Tāpēc iegriezieties un izvēlieties modernu, funkcionālu un izteiksmīgu stila akcentu!