Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

KELA

8 preces

Iekārtojot virtuvi, vannasistabu un citas mājokļa telpas, vienmēr lielākā uzmanība tiek pievērsta būtiskiem pirkumiem – mēbelēm, sadzīves tehnikai, traukiem un citiem priekšmetiem, kas telpas padara funkcionālas. Tomēr jāatceras, ka mājas komfortu un estētiku veido sīkas, savstarpēji saskaņotas detaļas.

8 preces
Dažādām sadzīves vajadzībām pielāgotas preces

Lai gan lielāko daļu mūsu klāstā veido sadzīves tehnika un virtuves piederumi, mēs no sirds cenšamies saviem klientiem piedāvāt arī cita veida mājsaimniecības preces, kas veic noteiktu uzdevumu un, protams, vairo mājokļa skaistumu.

 

Mazi, bet ļoti nepieciešami sīkumi vannasistabā

Pat vannasistaba, kas izflīzēta ar iespaidīgām flīzēm vai aprīkota ar greznāko aprīkojumu, neizskatīsies reprezentabli, ja tajā nebūs mazu, bet ļoti svarīgu akcentu. Stilīga tualetes poda birste, kompakta atkritumu tvertne, gaumīgs zobu suku trauks ir mazas, bet ārkārtīgi svarīgas vannasistabas detaļas, kas vienmēr ienes pozitīvas pārmaiņas. Šos svarīgos vannasistabas akcentus atradīsiet arī mūsu klāstā. Laipni aicinām iegriezties, izvēlēties un papildināt savu vannasistabu ar stilīgiem un funkcionāliem sīkumiem.

 

Saliekamo mēbeļu līnija, kas rada mājīgumu

Katrā rūpīgi iekārtotā mājoklī var atrast ērtu mīksto mēbeļu komplektu un platu galdu vai pat vairākus. Mēs saviem klientiem varam piedāvāt unikālu saliekamo itāļu mēbeļu līniju, kas ir īpaši piemērota mazām telpām vai reizēs, kad mājās ierodas daudz viesu. Ar lielu prieku piedāvājam “Foppapedretti” saliekamos galdus un krēslus, kas taupa vietu, nodrošina ērtu lietošanu un vienmēr priecē ar nevainojamām estētiskām īpašībām. Ja jums ir vajadzīgs praktisks un stilīgs saliekamais krēsls vai saliekamais servēšanas galds, tad mūsu veikals ir īstā vieta, kur iegriezties.