Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

GUSTA

0 preces

Daudzfunkcionālie griezēji ir īsts mūsdienu brīnums, kas ievērojami palielina darba produktivitāti virtuvē. Elektriskie dārzeņu griezēji ļauj ļoti ātri un viegli sagriezt pat lielu daudzumu visdažādāko dārzeņu. 

0 preces

Atvainojiet, šajā kategorijā nav preču.

Griezēji un smalcinātāji ar plašām iespējām

Griešanas rīki ar dažādiem uzgaļiem lieliski pilda ne tikai griešanas, bet arī rīvēšanas funkciju. Dārzeņu rīves, griezēji un pārtikas smalcinātāji, ko atradīsiet Imperija.lv veikalā, pārstāv īstus līderus virtuves piederumu ražošanā. Tāpēc nav svarīgi, kādu palīgu virtuvē izvēlēsieties, jo tas noteikti pārspēs jūsu gaidas.

 

Dārzeņu griezēji ir īsts glābiņš virtuvē

Ikdienas dārzeņu griešana ir process, kas prasa laiku, pacietību un noteikti nav pārāk aizraujošs. Lai vai kā, bet, lai pagatavotu gardus ēdienus ar dažādiem dārzeņiem, šis process ir neizbēgams. Dārzeņu griezēji ir īsts glābiņš visām mājsaimniecēm, kas vēlas palutināt savas ģimenes locekļus ar gardiem un veselīgiem ēdieniem. Mūsu veikalā var atrast plašu griezēju klāstu, kas pielāgots visdažādākajām griešanas situācijām. Kompakti griezēji ar maināmiem uzgaļiem, spirālveida griezēji, griezēji ar savākšanas vāciņiem – tā ir tikai neliela daļa no dažādiem piedāvājumiem, ar kuriem iepriecinām savus klientus.

 

Virtuves piederumi, kas pielāgoti dažādiem kulinārijas procesiem

Kulināriem, kas bieži saskaras ar dārzeņu rīvēšanas problēmām, varam piedāvāt rīves, kuru pamatā ir mūsdienīgas ražošanas tehnoloģijas. Taisnstūrveida rīves ar divpusēju nazīti un ērtu rokturi ļauj ātri un ļoti ērti sarīvēt dārzeņus abos virzienos. Savukārt rīves ar divām dažādām virsmām ir piemērotas ne tikai dārzeņu rīvēšanai, bet arī parmezāna siera vai šokolādes smalcināšanai. Griezēju un rīvju klāstu papildina arī funkcionālas virtuves šķēres. No kvalitatīviem materiāliem izgatavotas virtuves šķēres ar asiem asmeņiem ir ļoti noderīgs virtuves rīks, kas ideāli un bez problēmām sasmalcina garšaugus vai putnu gaļu. Klientiem, kas vēlas nogaršot aukstus, atsvaidzinošus kokteiļus, varam piedāvāt kompaktus ledus smalcinātājus ar lielu atveri. Ledus smalcinātājs ir neaizstājams palīgs karstās vasaras dienās, kas ātri sasmalcina ne tikai ledu, bet arī saldētus augļus. Inovatīvi virtuves piederumi ar daudzām un dažādām funkcijām ievērojami paātrina ēdienu un dzērienu gatavošanas procesus. Un tā ir labākā motivācija katram saimniekam virtuvē.