Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Easy Life

21 preces

Stilīgi uzkodu trauki, kvalitatīvas paplātes un gaumīgi deserta trauciņi – ļoti svarīgi galda servēšanas piederumi ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā.

21 preces
Mūsdienīgas uzkodu pasniegšanas idejas

Servējamie trauki, kas atspoguļo mūsdienu modes tendences, veic ne tikai iecienītāko uzkodu uzglabāšanas funkciju. Servējamā paplāte vai trauks, kas saskaņots ar citiem galda dekora elementiem, papildina ēdamistabas galdu, gaumīgi dažādo jau nedaudz apnikušās galda dizaina kompozīcijas un kļūst par ievērības cienīgu interjera akcentu. Mūsu klāstā atradīsiet visaugstākajiem kvalitātes standartiem atbilstošas paplātes un uzkodu trauciņus, kas pārsteigs ar vēl neredzētu dizainu. 

 

Servējamie trauki oriģinālai uzkodu pasniegšanai

Servējamie trauki, paplātes un bļodiņas, ko atradīsiet mūsu veikalā, ļauj pasniegt iecienītākās uzkodas ļoti oriģināli un gaumīgi. Mēs saviem klientiem varam piedāvāt ļoti plašu porcelāna, keramikas un citu servējamo trauku klāstu. Katrs mūsu klāstā esošais servējamais trauks ir rūpīgi atlasīts, atšķirīgs un unikāls. 

 

Servējamie trauciņi – visiem dzīves gadījumiem

Ja galvenos traukus uz galda papildina ar vairākiem ekskluzīva dizaina servējamiem traukiem, uz jebkura ēdamistabas galda var izveidot tādu dekora kompozīciju, ko kārotu pat greznākie restorāni. Mūsu veikala klāstā ir servējamie trauciņi un paplātes, kas ļauj droši eksperimentēt un vienmēr sasniegt estētiski perfektu uzkodu pasniegšanas rezultātu. Izsmalcināti keramikas, porcelāna vai stikla trauciņi, kas ideāli pielāgojas dažādiem interjera risinājumiem, moderna dizaina čuguna servējamie šķīvji, ļoti funkcionāli piecu nodalījumu servējamie trauki ar rotējošu mehānismu ir tikai dažas rotaļīgas uzkodu pasniegšanas idejas, kas gaida Jūs Imperija.lv klāstā.