Vai ir kādi jautājumi? +371 66 163 047

Easy Life

4 preces

Lai vienmēr varētu baudīt tīras un kārtīgas virtuves privilēģijas, vienkārši jāsagādā kvalitatīvi un funkcionāli trauki beramiem pārtikas produktiem.

4 preces
Trauki, kas virtuvē palīdz uzturēt tīrību un kārtību

Imperija.lv klāstā atradīsiet dažāda dizaina, tilpuma un materiālu beramo produktu traukus, kas ne tikai perfekti pildīs savu pamatfunkciju – uzglabās beramos pārtikas produktus –, bet arī pilnveidos katras virtuves interjeru.

 

Trauki, kas veido virtuves estētiku

Virtuvē, kas atspoguļo mūsdienu modes tendences, trauki beramiem produktiem ļoti bieži ir viens no galvenajiem virtuves dekora elementiem. Stilīgi stikla trauki, gaumīgi garšvielu trauciņi vai eleganti keramikas trauki beramiem produktiem ļoti bieži atrod vietu nevis virtuves skapīšos, bet gan uz darba vai ēdamistabas galda. Mūsu klāstā atradīsiet ļoti plašu, dažāda tilpuma, no stikla, keramikas, porcelāna un citiem materiāliem izgatavotus traukus beramiem produktiem, kas nodrošinās tīrību un kārtību un neapšaubāmi kļūs par katras virtuves akcentu. Vācijas zīmola KELA stikla trauki ar dažādu dizainu, formām un tilpumu ne tikai lieliski pilda putraimu, makaronu vai citu beramo pārtikas produktu uzglabāšanas funkciju, bet arī nodrošina maksimāli ērtu beramo produktu izmantošanu. Mūsu klāstā atradīsiet arī elegantus porcelāna trauciņus, koka tējas kastītes un daudzas stilīgas trauciņu idejas, kas noteikti palīdzēs jums realizēt savu redzējumu par vienmēr tīru, kārtīgu un, bez šaubām, stilīgu virtuvi.

 

Trauciņi, kas vienmēr ļauj baudīt svaigu ēdienu

Mūsu veikala klāstu būtiski papildina arī īpaši augstas kvalitātes vācu zīmola GEFU pārtikas uzglabāšanas trauki “Milo” ar nerūsējošā tērauda vāciņiem. Šie stilīgie trauciņi ir ārkārtīgi noderīgs un praktisks palīgs katrā virtuvē, kas nodrošina, ka gards ēdiens ilgu laiku nezaudē sava svaiguma īpašības. “Milo” trauciņu ražošanā tiek izmantots īpašs borsilikāta stikls. No šī stikla izgatavotie trauciņi beramiem produktiem neuzsūc smakas un garšas. Arī tos var izmantot cepeškrāsnī vai mikroviļņu krāsnī. Trauki beramiem produktiem ir mazs, bet ļoti svarīgs sīkums, kas palīdz piepildīt sapni par funkcionālu un vienmēr sakoptu virtuvi. Imperija.lv trauki internetā ir lieliska iespēja visiem, kas vēlas iegādāties stilīgus un īpaši kvalitatīvus traukus beramiem produktiem ar atlaidēm, kas iepriecina visai bieži. Tāpēc aicinām apmeklēt un izvēlēties piemērotākās trauku variācijas beramiem produktiem!